Serdecznie dziękujemy za państwa pomoc w leczeniu Arturka.

Razem jesteśmy w stanie zdążyć z pomocą, dziękujemy!

Przede wszystkim serdecznie dziękujemy najbliższej rodzinie: Babciom, Dziadkowi, Prababci, Ciociom i Wujkom za nieustanną pomoc finansową, organizacyjną i psychiczną w uzyskaniu jak najlepszych efektów dla rozwoju naszego synka. Bez Was Kochani nie mielibyśmy szans zajść tak daleko. Dziękujemy z całego serca.


Serdecznie dziękujemy Rehabilitantom i Specjalistom, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby przywrócić rozwój Arturka na właściwe tory.


Serdecznie dziękujemy firmie SF Computers Sylwester Freda za użyczenie serwera oraz za przygotowanie i administrowanie tej wspaniałej strony internetowej poświęconej Arturkowi.


Serdecznie dziękujemy Indywidualnym darczyńcom zasilającym konto fundacji/subkonto Arturka

 

Pragniemy podziękować Wam za przekazanie 1,5% z podatku dochodowego dla naszego Królewicza. Jesteśmy dumni, że Arturek zaskarbił sobie Waszą przyjaźń i wdzięczni za okazywaną pomoc. Nie możemy  zidentyfikować każdego z Darczyńców, dlatego podziękowania składamy za pośrednictwem strony. Dziękujemy z całego serca.

Dziękujmy za troskę

Za dawanie i dzielenie się

Za to, że zawsze jesteście

Bo dobroć przyjaciół

Pozostaje w pamięci na zawsze


 

 

Portal Kibiców Lechii Gdańsk – LECHIA.NET – od urodzenia Arturka jest blisko Niego. Inicjuje i wspiera wszelkie akcje charytatywne dla naszego Królewicza. Emocjonuje się zauważalnym rozwojem, a w przypadku regresu dopinguje do dalszej walki. Dzięki portalowi Arturek stał się bliższy sercu kibicom Lechii i za to wszystko ogromnie dziękujemy.

 

 

 


www.auto-wit.fiat.plSerdecznie dziękujemy Właścicielom firmy Auto-Wit Kujach oraz wszystkim Pracownikom za darowiznę, która została przeznaczona na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego w Stobnie w dniach 3-16 października 2011r.

 


Serdecznie dziękujemy Przyjaciołom z Lechia Gdańsk Fans Tczew za serdeczność okazywaną na każdym kroku oraz za darowiznę, która została przeznaczona na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego w Stobnie w dniach 3-16 października 2011r.

Dziękujemy za zaangażowanie w procesie zdobywania funduszy oraz propagowaniu idei pomocy dla Arturka.

 

 


Wyjątkowemu Darczyńcy o nicku „mjboj”, który kupił 100 szalików z aukcji przygotowanej przez Radę FC Lechii Gdańsk, gdzie zysk przeznaczony jest na rehabilitację Arturka, dziękujemy z całego serca. Szaliki te sprezentował dzieciom ze szkoły podstawowej nr 5 w Tczewie, co jest niezwykle trafionym prezentem dla młodych kibiców. Wspaniały dar dla naszego Synka oraz pozostałych Małych Przyjaciół z Biało-Zielonej rodziny.

edit: Nadarzyła się w końcu okazja poznać osobiście naszego wyjątkowego Darczyńcę. Dziękujemy za nieprzerwane wsparcie Mirku.

 


 

Naszej serdecznej koleżance Anii L. dziękujemy za przekazanie wielu zabawek z przeznaczeniem na aukcje charytatywne, które niebawem ruszą na serwisie allegro.pl Wszystkie gadżety są wspaniałe i z pewnością szybko znajdą nabywców, z pożytkiem dla Arturka. Za Twoim przyzwoleniem KONIK został przy Arturku 🙂

 

 

 

 

 


Serdecznie dziękujemy Lechii Gdańsk, Piłkarzom, a w szczególności Vytautasowi Andriuskeviciusowi (mam nadzieję, że poprawna pisownia ;)) za ofiarowanie swojej koszulki meczowej i nakłonienie kolegów do złożenia podpisów. Jestem pewny, że wylicytowana koszulka trafi w dobre ręce, z korzyścią dla Arturka.

 

 


Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk LWY PÓŁNOCY, za potwierdzenie swoim autorytetem zasadności zbiorek funduszy pośród kibiców na rzecz rehabilitacji Arturka, przekazywanie „gadżetów” do licytacji oraz przeprowadzania wraz z Kibice Razem Lechia Gdańsk akcji zbierania plastikowych kapsli od butelek.

 

 

 


Serdecznie dziękujemy Radzie Fan Clubów Lechii Gdańsk za przygotowanie wspaniałych szalików i przeprowadzenie ich dystrybucji z zyskiem przeznaczonym na rehabilitację Arturka. Dziękujemy za integrację środowiska należącego do kibiców Lechii spoza Gdańska.


Dziękujemy Siostrom i Braciom z FCO za bardzo hojny finansowy prezent, który otrzymaliśmy. Zapewniamy Was, iż zostanie on należycie spożytkowany  dla Arturka. OLKUSZ&TCZEW JEDNA KREW. Do zobaczenia przy okazji „meczowania” – podziękujemy Wam osobiście.

 

 

 

 

 


Otrzymaliśmy kolejną porcję gadżetów na aukcje charytatywne dla Arturka. Bardzo bogata kolekcja pluszaków i torebek oraz niesamowity domek dla lalek wraz z atrybutami małych księżniczek. Serdecznie dziękujemy Joli, Rafałowi i przede wszystkim KLAUDYNCE, która rozstała się z zabawkami i akcesoriami dla lalek – jesteś kochana.

 

 

 

 

 

 


Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Wychowawcom tczewskiego Domu Dziecka za przekazanie piłki futbolowej z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk. W szczególności pragniemy podziękować DZIECIOM z tej placówki, które ofiarowały na licytację dla Arturka tak cenny dla nich prezent – otrzymali go bowiem przy okazji spotkania mikołajkowego w 2009r osobiście od goszczących na uroczystości zawodników.

 

 

 

 


 

Serdecznie dziękujemy FIAT BANK POLSKA SA za przekazanie na aukcję charytatywną torby i plecaka. Z pewnościa przyszli nabywcy docenią jakośc wykonania i praktyczność owych przedmiotów. Przede wszystkim dziękujemy Mariuszowi P. za pomoc w zbieraniu „gadżetów”. Niejednokrotnie pokazałeś, że można na Ciebie liczyć.

 

 


Serdecznie dziękujemy Beacie, Darkowi, Kubusiowi i Mateuszkowi – nowo narodzonemu Przyjacielowi naszej Rodziny za podarowanie naprawdę ciężkich przedmiotów na aukcję charytatywną.


Serdecznie dziękujemy kibicom Lechii Gdańsk, reprezentującym „Starą Gwardię” za pokaźny finansowy wkład w rehabilitację Arturka. Bezinteresowność w imię pomocy biało-zielonemu bliźniemu jest cechą kibiców Lechii. Doświadczamy tego na każdym kroku. Lechia to siła, która nas zjednoczyła.


Serdecznie dziękujemy kibicom zrzeszonym w Lechia Gdańsk Fan Club England za przekazaną kwotę. Wiemy, iż nie tylko Arturek jest szczęściarzem z bycia Waszym Przyjacielem. Dziękujemy za biało-zielone serca i wkład w rehabilitację naszego Synka.

 

 

 

 


Serdecznie dziękujemy Kibicom z FC Śląska Wrocław – POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA – za przekazanie gadżetów na aukcje.

Przyjaźń Śląsk & Lechia

 

 

 

 

 


Serdecznie dziękujemy grupie ULTRAS LECHIA GDAŃSK. Wasze prezenty grupowe i  osobiste podniosły jakość naszych aukcji oraz ich popularność. Wasza praca na trybunach przy T29 i Arenie nadaje kolorytu oraz sensu kibicowania ukochanej drużynie. Dziękujemy i powodzenia. Tylko LG!

 

 

 

 

 


Dziękujemy firmie JM Meble Salon Meblowy z Tczewa za prezent Piłkę Puf z przeznaczeniem na aukcje charytatywną.

 

 

 

 

 


 

Kolejny raz dziękujemy kibicom Lechii Gdańsk, reprezentującym „Starą Gwardię” za pomoc finansową w rehabilitację Arturka.

 


Serdecznie podziękowania dla Roberta z Wrocławia, kibica zaprzyjaźnionego Śląska Wrocław za hojny dar finansowy spożytkowany na turnusie rehabilitacyjnym w Zabajka 2 w marcu 2013r. Dziękujemy Robert 🙂

Braci się nie traci!

 

 

 

 

 


Dziękujemy bardzo Maćkowi CIORUS i Irkowi, którzy sfinansowali turnus rehabilitacyjny w Zabajce_2  w Złotowie, w dniach 26.05.2014 – 08.06.2014.


 

Fundacja TVN nie jesteś sam przychyliła się do naszej prośby o pomoc finansową dla Arturka i uchwałą Zarządu Fundacji z dnia   06.10.214r przyznała dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego w Zabajka 2 w wysokości 1000,00 zł

 

 

 


Miłośnicy motocykli pomagają Arturkowi na wszelkie sposoby, czy to ortezy, czy to turnus, czy to fantastyczna gościna…. Co piszą o sobie na oficjalnej stronie? ” przyjedź do nas-  U nas spędzisz niezapomniane chwile wśród sobie podobnych a jednocześnie znajdziesz się w miejscu z którego wszędzie jest blisko, które daje swobodę organizacji wycieczek, zwiedzania atrakcji regionu i aktywnego wypoczynku” .My skorzystamy, innych zachęcamy 🙂


Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego w Tczewie – dziękujemy za zbiory nakrętkowe, które zamienione na pieniążki zapewniają Arturkowi dodatkową, prywatną rehabilitację.

 


„Nie jesteśmy najwięksi, pewnie nawet nie jesteśmy najlepsi, nasze ceny nie są najniższe, a nasze terminy nie są najkrótsze. Ale z pewnością możemy powiedzieć, że jedno się u nas nie zmienia – jesteśmy zawsze dla Klienta i zawsze z Klientem” tak o sobie pisze firma KAEF specjaliści, wręcz pasjonaci swojej branży – reklamy. Także ludzie o wielkim sercu

 

 


„Lechia Gdańsk to siła, która nas zjednoczyła” znamienne motto bialo-zielonej rzeszy fanatyków. Kibole zawsze razem, Kibole bezinteresowni Kibole charytatywni – doświadczamy tego prawie codziennie. Fanatycy ze Skarszew nieprzerwanie wspomagają Arturka w rehabilitacji, zarówno Jemu, jak i innym potrzebującym.

 

 

 

 

 

 


Tczewski Oddział Dziennika Bałtyckiego, zarówno wydanie drukowane, jak i internetowe są z Arturkiem – dosłownie od urodzenia /pierwsze foto zaraz po urodzeniu ukazało się w kronice urodzeń/, aż po dzień dzisiejszy. Wspiera i promuje naszego synka, za co im jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

 

 


TV Tetka, regionalna telewizja, która przyciąga coraz większą rzeszę sympatyków. Dziękujemy za możliwość pokazania potrzeb Arturka przed tym szanowny gronem.

 

 


Dziękujemy PAWŁOWI MEJ BOSY BIEGACZ za objęciem ambasadorskim patronatem Biegu Dla Arturka 2.05.2018, podczas którego wspomógł charytatywnie inicjatywy i ustanowił rekord Polski w bosym bieganiu przez 24h i jako jedyny do dnia dzisiejszego (9.1.18.) nie pobity w biegu z flagą biało-czerwoną.

Nasz Przyjaciel jest z nami od lat.

Wielki maratończyk, zawsze boso (ostatni w NY_2018) i wspaniały człowiek o dobrym sercu.

 

Dziękujemy firmie Elektroniczne Zapisy za przygotowanie niewiarygodnego rabatu na usługę, podczas promowania akcji Bieg Dla Arturka 2.5.2018

 

Dziękujemy pracownikom Stadionu Energa Gdańsk za pomoc, przychylność i nieocenioną pomoc przy wydarzeniu z 2 maja 2018r BIEG DLA ARTURKA.

 


Składamy podziękowania dla organizatora ORLEN WARSAW MARATHON, który podarował nam nagrody wzbogacające atrakcyjność przedsięwzięcia Bieg Dla Arturka z 2.5.18, ale przede wszystkim zachęcające do czynnego udziału w zawodach.

 


Fundacja LECHII GDAŃSK jest złożona z wspaniałej tradycji klubowej oraz cudownych pracowników, którzy oddają swoje serce i pasję dla dobra potrzebujących. Arturek miał szczęście zdobyć w nich swoich Przyjaciół. Dzięki ! TLG

 


Dominik – SOVA – to muzyk, który zaszczycił swoją obecnością imprezę charytatywną BIEG DLA ARTURKA 2.05.2018 w Gdańsku. Prywatnie skromny, rodzinny i religijny człowiek, który śpiewa o bohaterach niezłomnych sprzed wielu lat, w teledysku swojego szlagieru Powstaje Z Kolan pokazuje niezwykle silnego realnego mężczyznę, który swoją postawą zaświadcza, iż warto walczyć. I to wszystko skumulowane daje kopa Arturkowi i nam rodzicom. KAMIL bohater teledysku jest naszą motywacją…

 

 

14 LUTEGO 2020R dzięki inicjatywie Pani Agnieszce Zabłockiej przy Urzędzie Marszałkowskim postawiono serce, do którego pracownicy i goście urzędu wrzucają nakrętki. Jednym z dwóch beneficjentów jest Arturek Rosa.

Tak o rocznicy pisała prasa: LINK

 

 

 

 


Serdecznie dziękujemy wspaniałym Właścicielom restauracji Morze Sushi z Banina, za patronat nad rozwojem Arturka i pomoc finansową oraz rzeczową

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję Nakręceni Na Arturka – Nakrętki Dla Zdrowia. Ze sprzedaży zebranych surowców finalizujemy rehabilitację Arturkowi.


Dziękujemy Fundacji Energi za 80% dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego w Zabajka 2 w Złotowie

 

 

 


Dziękujemy całemu fantastycznemu Team z Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zabajka 2 w Złotowie za wspieranie rozwoju Arturka