Arturek Rosa
Data urodzenia: 30.01.2010r

Schorzenie: Dziecięce Porażenie Mózgowe, Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim

Kierujemy apel do wszystkich ludzi dobrego Serca

Arturek jest małym mężczyzną, któremu los niestety zaplanował problemy związane z rozwojem psycho-ruchowym we wszystkich sferach rozwoju. Od ukończenia 4-miesięcy jest stale rehabilitowany. Obecnie jest pod opieką Neurologów, Psychologów, Logopedów i Rehabilitantów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby przywrócić jego rozwój na właściwe tory.

W swoim kilku letnim życiu Arturek przeszedł bardzo wiele, lecz my nie możemy nadziwić się skąd u niego tyle pokładów radości i entuzjazmu, gdyż przebyte doświadczenia rozłożyłby na łopatki nie jednego dorosłego. Królewicz jest bardzo obowiązkowy i świadomy potrzeby pracy, a przy tym wesoły i dowcipny.

Próbowaliśmy dociec przyczyn problemów synka poddając go przeróżnym badaniom i testom w ośrodkach w całej Polsce, ale nie przyniosły one odpowiedzi. Widząc jego zmęczenie i rozdrażnienie ciągłymi wizytami u specjalistów, podjęliśmy decyzje o skupieniu się tylko i wyłącznie na rehabilitacji, której Arturek potrzebuje najbardziej i która jako jedyna przynosi zauważalne efekty. Wszystko, co do tej pory osiągnął, wiąże się z ciężką pracą, determinacją i wieloma wyrzeczeniami. Największym szczęściem dla nas widok jego przełamania i postępów, a w szczególności jego dumy z osiągniętych rezultatów.

Arturek ma OLBRZYMIĄ szansę dogonić rówieśników, stara się i walczy o to z całej siły, doświadczamy tego codziennie. My natomiast będziemy walczyli, aby tą szansę wykorzystać. Chcemy dokonać tego z Państwa pomocą, dlatego zwracamy się o wsparcie finansowe dla realizacji jego marzeń o normalnych życiu.

W Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zostało udostępnione subkonto, na które wpłacać można pieniądze z przeznaczeniem w całości TYLKO I WYŁĄCZNIE na rehabilitację Arturka i koszty z nią związane, weryfikowane wg bardzo restrykcyjnych przepisów.

Ponadto doskonałą okazją pomocy daje możliwość przekazania 1% z zapłaconego podatku nie do Urzędu Skarbowego, a Arturkowi właśnie. Szczegóły w zakładce 1% PODATKU.

Będziemy wdzięczni i zobowiązaniu za każdy wkład w powrót naszego synka do zdrowia. Dziękujemy Państwu za pomoc.

Pomoc pieniężna realizowana jest przez dwa konta – każde z nich zasili budżet Arturka:

(dla wpłat indywidualnych Darczyńców)

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

koniecznie w tytule przelewu należy dopisać: 15223, Artur Rosa –  darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

FUNDACJA ZŁOTOWIANKA
77 – 400 Złotów, ul. Widokowa 1, Polska
tel. 519 723 793, 512 977 766

kontakt@fundacjazlotowianka.pl

Gdy chcesz wesprzeć konkretnego podopiecznego:
Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo
25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

w tytule wpłaty koniecznie prosimy wpisać: darowizna dla Artur Rosa R/20