Nie zdążyliśmy napisać o finale akcji Nakręceni Na Arturka, a tu rozpoczęcie kolejnych zbiórek:) Nakręceni zebrali plony, które z Warszawy dostarczyła Lilka z Piotrusiem Panem.

Ale to nie koniec.

Akcja ma już wymiar międzynarodowy… Tak, tak … Kilka woreczków z nakrętkami przywiózł Sławek, a zebrane zostały w Wielkiej Brytanii 🙂

Wracając do finału, zresztą kolejnego w tym roku szkolnym :), pochwalimy się nowym rekordem jednorazowego odstawienia na skup.

840 kg /osiemsetczterdzieści / to absolutnie rekordowy transport w historii Arturkowego zbierania nakrętek.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tej akcji. Piszemy o sezonie szkolnyM, ale przecież w drużynie grają inne instytucje, jak Energa Pruszcz Gdańsk, lokalne firmy i oczywiście Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego z Pocztą Polską. Są Tczewscy Harcerze! Jak do tego w ataku wystawimy osoby prywatne, a także osoby publiczne, Radny PIS Tomasz Klimczak, to nie ma co się dziwić kilogramom składowanych odpadów 🙂

Oczywiście lecimy z tematem dalej, bo ani mocy, ani chęci nie ma, aby to zatrzymać :):):):)

I pamiętajmy po co to wszystko? Aby Arturek był coraz bardziej sprawniejszy i w rozwoju dogonił rówieśników. To nasz cel i każdego, który nam w tym pomaga. Liczy się każdy gest i każdy jest najważniejszy.

Dodaj komentarz
Side bar