Z inicjatywy Oldboys Lechia Gdańsk pod przewodnictwem Kapitana Leszka Kulwickiego odbył się mecz charytatywny z rówieśnikami tczewskiej Unii. Pod koniec spotkania na murawę weszli młodzi adepci Unii Tczew, którzy od września rozpoczynają karierę piłkarską w barwach tego szanowanego klubu. Mecz zakończył się przegraną gospodarzy 2:6… .

Wszyscy jednak zgodnie stwierdzili, że wynik nie był najważniejszy, a pomoc Arturkowi! Waszymi  siłami, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z Fundacji Złotowianka, zebraliśmy 3031,95 zł !!! Dziękujemy z całego serca. Pieniądze zdeponowane zostały na subkoncie Arturka i czekają na spożytkowanie rehabilitacyjne.

A działo się i działo … Możecie to ZOBACZYĆ okiem naszej WSPANIAŁEJ Pani Fotograf Małgosi z Pubu Wolne Miasto z Gdańska.

Ponad 400 kibiców poza sportowymi emocjami doświadczało również kulinarnego majstersztyku w wykonaniu Pana Zbyszka Olszewskiego, bowiem dzięki  Hurtowni Rarytas oraz firmie Kooperol serwował wypieczone kiełbaski z grilla, a także gorącą grochówkę i bigos. Chociaż te ostatnie przy dużym skwarze na słońcu cieszyły się mniejszą popularnością 🙂 Gości zabawiał nasz kochany wolontariusz Lolek, natomiast dzieci oszalały na punkcie maskotki klubowej Lechii – LWA przekazany przez Fundację Lechii Gdańsk. Gratulacje i podziękowanie dla Sławka za „wkład” w ten lwi sukces 🙂 Dodatkowo straż pożarna prezentowała sprzęt ratowniczy omawiając przy tym najważniejsze zasady bezpieczeństwa, a trener sekcji wioślarskiej Mariusz Grubich przybliżył trud sportowych doznań na ergometrach.

Arturek został obdarowany fantastycznymi prezentami. Pan Lech Kulwicki wraz ze swoim Team przygotował specjalne koszulki i wyjatkowy szal, natomiast Pan Jacek Prędki Prezes KKS Unia Tczew przekazał Mu zestaw ufundowany przez Fundację Grupy PKP – zestaw MKS Pogoń Lwów!!!!

Po meczu w czasie loterii rozdaliśmy ponad 40-ści nagród ufundowanych przez TBS Tczew, ZWiK Tczew, ZUOS Tczew i wspomnianą Fundację Grupy PKP za co Im serdecznie dziękujemy.

Kibice dopisali, w tym rzesza naszych Przyjaciół, zarówno z Tczewa jak i spoza. JESTEŚCIE NAJLEPSI – 12 ZAWODNIK W DRUŻYNIE ARTURKA!!!

My mega zadowoleni, a Wy?

 

 

Side bar