31 maj 2021
Turnus rehabilitacyjny w Zabajka 2 w Złotowie po … 7 miesiącach

Jak ciężki jest czas pandemii, widać w wielu aspektach życia, także w tej rehabilitacyjnej. Arturek uczestniczył w wyczekiwanym turnusie w Zabajka 2 w Złotowie po ponad 7-miesięcznej przerwie.

Dawał z siebie wszystko 🙂 Wyraźnie brakowało Mu tych zajęć, a widząc jaki mają pozytywny wpływa na Jego rozwój ciężko i sumiennie pracował. Także wyjątkowo dużo udzielał się … towarzysko.

Jeden z najlepszych turnusów w Jego życiu.

Dziękujemy serdecznie za umożliwienie uczestnictwa, bowiem całość 7600,00 zł została sfinalizowana z 1%.

 

14 maj 2021
Kolejna terapia toksyną botulinową … i Three-day on tour…

12 maja br ponownie odwiedziliśmy szpital w Dzierżążnie na oddziale rehabilitacji dziecięcej, aby Arturek miał zabieg toksyna botulinową, która znacznie usprawnia Jego chód i stabilizację. Wszystko poszło perfekcyjnie, a po zabiegu wciąż otumaniony znieczuleniem i wymagający noszenia na rękach przez Tatę, Arturek konicznie musiał zamienić kilka słów z Jezuskiem w szpitalnej kaplicy.

Nazajutrz pojechaliśmy odebrać nowe ortezy wraz z obuwiem (4 tyś zł) do Gdyni. Ortho VIGO przygotowuje Arturkowi ten specjalistyczny komplet od początku. Zawsze jesteśmy zadowoleni z obsługi i jakości produktu, co jest mega ważne, bowiem korzystać będzie z niego przez prawie rok.  Po uwolnieniu napięcia z nóg, ortezy w znacznym stopniu usprawnią Arturka.

Wszystko zaplanowane super ułożyło się w czasie, bowiem od niedzieli zaczynamy kolejną „przygodę” w Zabajka 2.

W czasie ww podróży odbieraliśmy zebrane dla Arturka nakrętki z Wiśliny, Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku i Przedszkola Jarzębinka w Tczewie.\

Takie Three-day on tour…

Side bar