19 kw. 2019
Aukcje się rozkręcają, zapraszamy

Coraz więcej przedmiotów pojawia się na aukcji charytatywnej zorganizowanej przez The Royal Cup. Serdecznie zapraszamy do licytacji.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Arturka. LINK do aukcji znajduje się w dalszej części artykułu.

The Royal Cup to międzynarodowa konferencja oraz zmagania młodych zawodników U-11 w turnieju piłkarskim.

AUKCJE

 

19 kw. 2019
12 zawodnik w Drużynie Arturka z Nowego Dworu Gdańskiego

Szalenie miło jest nam Państwa poinformować, iż do drużyny Arturka przystąpiło przemiłe „towarzystwo” z Niepublicznego Przedszkola nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim. Na zaproszenie Dzieci oraz Dyrekcji i Kadry Wychowawczej, pojechaliśmy z Arturkiem odebrać kilogramy nakrętek.

Dzieci wraz z Opiekunami przygotowały wspaniałe przyjęcie, w którym nie zabrakło części artystycznej – najmłodsza grupa zaśpiewała świąteczną piosenkę, były także pogadanki o ochronie środowiska i pomaganiu niepełnosprawnym. Okazjonalny dyplom powędrował na ręce Pani Agnieszki, zaś Arturkowi Zajączek za pośrednictwem Dzieci przyniósł prezenty, za które serdecznie dziękujemy.

Odbieranie nakrętek jest doskonałą sposobnością poznać wspaniałych ludzi, którzy emanując swoją dobrocią energią i pozytywnym nastawieniem, przekazują swoją siłę Arturkowi. Wszak Królewicz ma jej zacne pokłady, ale wciąż potrzebuje akumulatorów 🙂

Za to dziękujemy Wam wszystkim Kochani…

 

15 kw. 2019
The Royal Cup

W dniach 26-28 kwietnia br w Jarocinie odbędzie się międzynarodowy turniej w piłce nożnej kategorii wiekowej U-11 – THE ROYAL CUP  Uwaga, gratka dla fanów futbolu, bowiem pośród 24 drużyn z 6 państw będą m.in Juventus Turyn i Benfica Lizbona 🙂

Dzięki wspaniałomyślności organizatorów w czasie trwania konferencji i zawodów będzie miała miejsce akcja charytatywna dla Arturka Rosa, a dochóde ze zbiórek zostanie przeznaczony na dalszą rehabilitację naszego Królewicza 🙂 Yupii.

W dniu dzisiejszym ruszyły aukcje na allegro, które będziemy sukcesywnie poszerzać. LINK

Zapraszamy do licytacji

02 kw. 2019
Na niebiesko dla Autyzmu

Dziecko które krzyczy na dźwięk kasy. Kolega z pracy, który nigdy nie odpowiada uśmiechem. Kuzynka, która zawsze woli siedzieć sama i denerwują ją źle ułożone buty. Każdy z nich jest oceniany, odsuwany, stygmatyzowany. Autyzm jest wśród nas…

Dziś obchodzimy światowy dzień tej choroby i w związku z tym zajęcia w tczewskich szkołach podstawowych nie odbywały się, w zamian Arturek brał udział w niebieskim pochodzie i festynie w szkole nr 8.

01 kw. 2019
Testy psychologiczne Arturka

Dziś od rana Arturek mocno zajęty intelektualnie … Na 8:00 rano rozpoczęły się zaplanowane testy psychologiczne w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tczewie .

Przede wszystkim należy pochwalić Królewicza, za to, że test się … odbył:) STANFORD BINET 4xzestaw

Świetnie pracował, pomimo zmęczenia wywołanego zmianą czasu na letni. Parę zadań wykonał ad hoc, stąd końcowa ocena oscylowała na poziomie sprzed roku. Arturkowi należą się gratulację, bowiem kolejny raz zaskoczył „przepowiedników medycyny” i zrobił progres, mały, ale baaardzo ważny.

I szkoła SP10 ze swoimi wspaniałymi Nauczycielami i Opiekunami, i Rehabilitantki z INS Tczew, i wreszcie wspaniała Babcia to … SUKCESU_DRUŻYNA

 

 

Side bar