27 cze 2018
Arturek ukończył I klasę w SP10

Arturek ukończył pierwszą klasę w Szkole Podstawowej Nr 10 z Oddziałam Integracyjnymi w Tczewie. Otrzymał wyróżnienie za baaaardzo aktywny udział w zajęciach logopedycznych z Panią Lucynką. Wręczył bukiety kwiatów Paniom Iwonom :), wcześniej zaś pięknego słonecznika otrzymała Pani Agnieszka.

Arturkowi żal rozstawać się z Panią Iwoną I., bowiem to był Jej ostatni rok w tejże szkole. Życzymy powodzenia w dalszej pracy zawodowej.

Teraz czas na wakacje:)

Oczywiście praca rehabilitacyjna nieprzerwanie trwa nadal.

27 cze 2018
27 czerwca 2018

Nowe ortezy coraz bliżej 🙂 Straaaasznie długo to idzie, ale już tylko tydzień do odbioru. Po przymiarce okazało się wszystko ok, więc ortezy wróciły do fabryki na ostatnie wykończenia.

07 cze 2018
Paweł Mej z rekordem Polski

Dziś oficjalnie Biuro Rekordów potwierdziło informację, iż Paweł Mej ustanowił rekord Polski – Największy dystans pokonany boso w ciągu 24h. Dodamy, iż cały czas nasz Przyjaciel biegał z flagą.

Przypomnijmy, że 1-2 maja 2018r na Stadionie Energa Gdańsk z okazji Dnia Flagi wspomniany Paweł Mej punktualnie o 12:30 spod Fontanny Neptuna w Gdańsku rozpoczął bieg na boso po rekord. Zakończył go nazajutrz na stadionie o … 12:30 w towarzystwie eskorty Bad Company Polska Gdańsk&Olsztyn i rzeszy fanów.

Wyczyn ten był częścią akcji charytatywnej dla Arturka – BIEGAMY BY INNI MOGLI CHODZIĆ zorganizowanej przez kibiców Lechii skupionych wokół PUB Wolne Miasto z Gdańska.

PAWEŁKU… G R A T U L U J E M Y!!!

06 cze 2018
Wolne Miasto PUB

W głównych mediach szykanowań KIBOLI pod dostatkiem, ICH akcje charytatywne pokazują zaś tylko lokalne stacje. Pomoc stricte Jednej osobie jest mniej popularna, niż show za grube PLN
Na szczęście dla Arturek Rosa KIBOLE z Wolnego Miasta się tym nie przejmują i „a my swoje…”
Spontaniczne akcje z czasem ustają, ale w przypadku Biało-Zielonych Fanatyków jest Plan. I ten plan działa… TA POMOC PRZYNOSI REZULTATY. Dziękujemy

05 cze 2018
OLDBOYS Unia Tczew & Lechia Gdańsk charytatywnie dla Arturka

Z inicjatywy Oldboys Lechia Gdańsk pod przewodnictwem Kapitana Leszka Kulwickiego odbył się mecz charytatywny z rówieśnikami tczewskiej Unii. Pod koniec spotkania na murawę weszli młodzi adepci Unii Tczew, którzy od września rozpoczynają karierę piłkarską w barwach tego szanowanego klubu. Mecz zakończył się przegraną gospodarzy 2:6… .

Wszyscy jednak zgodnie stwierdzili, że wynik nie był najważniejszy, a pomoc Arturkowi! Waszymi  siłami, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z Fundacji Złotowianka, zebraliśmy 3031,95 zł !!! Dziękujemy z całego serca. Pieniądze zdeponowane zostały na subkoncie Arturka i czekają na spożytkowanie rehabilitacyjne.

A działo się i działo … Możecie to ZOBACZYĆ okiem naszej WSPANIAŁEJ Pani Fotograf Małgosi z Pubu Wolne Miasto z Gdańska.

Ponad 400 kibiców poza sportowymi emocjami doświadczało również kulinarnego majstersztyku w wykonaniu Pana Zbyszka Olszewskiego, bowiem dzięki  Hurtowni Rarytas oraz firmie Kooperol serwował wypieczone kiełbaski z grilla, a także gorącą grochówkę i bigos. Chociaż te ostatnie przy dużym skwarze na słońcu cieszyły się mniejszą popularnością 🙂 Gości zabawiał nasz kochany wolontariusz Lolek, natomiast dzieci oszalały na punkcie maskotki klubowej Lechii – LWA przekazany przez Fundację Lechii Gdańsk. Gratulacje i podziękowanie dla Sławka za „wkład” w ten lwi sukces 🙂 Dodatkowo straż pożarna prezentowała sprzęt ratowniczy omawiając przy tym najważniejsze zasady bezpieczeństwa, a trener sekcji wioślarskiej Mariusz Grubich przybliżył trud sportowych doznań na ergometrach.

Arturek został obdarowany fantastycznymi prezentami. Pan Lech Kulwicki wraz ze swoim Team przygotował specjalne koszulki i wyjatkowy szal, natomiast Pan Jacek Prędki Prezes KKS Unia Tczew przekazał Mu zestaw ufundowany przez Fundację Grupy PKP – zestaw MKS Pogoń Lwów!!!!

Po meczu w czasie loterii rozdaliśmy ponad 40-ści nagród ufundowanych przez TBS Tczew, ZWiK Tczew, ZUOS Tczew i wspomnianą Fundację Grupy PKP za co Im serdecznie dziękujemy.

Kibice dopisali, w tym rzesza naszych Przyjaciół, zarówno z Tczewa jak i spoza. JESTEŚCIE NAJLEPSI – 12 ZAWODNIK W DRUŻYNIE ARTURKA!!!

My mega zadowoleni, a Wy?

 

 

01 cze 2018
Dzień Dziecka w Zabajka_2

Dziś w Zabajka_2 odbyły się uroczystości z okazji Święta Dzieci. Tematem przewodnim był Harry Potter. Właśnie rozmawiam z Arturkiem przez telefon i opowiada niesamowite przeżycia, szczególnie obiadanie się watą cukrową w czterech kolorach 🙂

Oczywiście były prezenty i Arturek otrzymał maskotkę Alpakę, baaaardzo fajne. Organizatorem była Fundacja Złotowianka. Poniżej foto

 

 

 

Side bar