26 maj 2018
Pan Lech Kulwicki zaprosił Arturka

Pan Lech Kulwicki, pseudonim boiskowe JADZIA, zaprosił Arturka na wyjątkowe święto – SWÓJ BENEFIS. Samo wydarzenie jest podkreśleniem zasług dla propagowania sportu i przede wszystkim piłkarskim występom w  Lechii Gdańsk. Nas duma rozpiera, bowiem wcześniej  była to Unia Tczew.

 

Na miejscu spotkaliśmy … po prostu wszystkich. Byli Przyjaciele z boiska i Ci młodsi. Ponadto rzesza fanów obsadziła trybuny przy T29.

„Panie Leszku … Dziękujemy za te niesamowite wyróżnienie…

Proporzec przekazany przez Pana, jest naszą relikwią klubową.

LECHIA GDAŃSK pokazuje jak łączyć pokolenia. LECHIA GDAŃSK to siła, która nas zjednoczyła.

CZEŚĆ Pamięci tym co dla Lechii serca oddali, zarówno Piłkarzom, jak i Kibicom – SEKTOR NIEBO BIAŁO-ZIELONY

21 maj 2018
Oldboje Unii i Lechii charytatywnie dla Arturka

Oldboje Unii i Lechii charytatywnie dla Arturka to wydarzenie na 3 czerwca o g.13:00. W tym dniu na stadionie miejskim im. Jana Stachowiaka w Tczewie odbędzie się charytatywny mecz pomiędzy piłkarzami Unii Tczew i Lechii Gdańsk „starszego” rocznika 🙂

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest były zawodnik Lechii Gdańsk, urodzony w Tczewie, pan Leszek Kulwicki, z ramienia Unii Tczew organizatorem jest nasz Przyjaciel Fabian, natomiast cel to zbiórka funduszy przez przedstawicieli Fundacji Złotowianka na rehabilitację Arturka Rosa.

Specjalni goście to nasza przyszła tczewska duma Unia Tczew Grupy Juniorskie​

Poza zawodami na kibiców czekać będą atrakcje m.in.: maskotka Lechii – LEW , pokaz Straży Pożarnej, ergometry wioślarskie. O „brzuszki” zadbają kulinarni specjaliści serwujący kiełbaski i bigos.

Zapraszamy serdecznie, bowiem Warto Pomagać .

 

21 maj 2018
Zabajka2 turnusowo do 3 czerwca.

Dziś Arturek wraz z Mamusią rozpoczęli przygodę turnusową w Ośrodku Rehabilitacji dla Dzieci ZABAJKA 2 w Złotowie. Jest to jego pierwszy turnus w tym roku.  Ponieważ bardzo długo nie miał też zajęć z Madzią, która jest od niedawna szczęśliwą matką – gratulujemy – obecny pobyt jest mega ważny dla naszego Królewicza.

Wyjątkowy to także czas, bowiem uczczą tam zarówno Dzień Matki, jak i Dzień Dziecka 🙂

Side bar