Szpital w Grudziądzu

Obecnie Arturek przebywa w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu. Zostaje poddany szeregom badań, w celu określenia jego przypadłości oraz podjęcia dalszych kroków ku usprawnianiu.

Królewicz nieprzypadkowo ma ksywkę SILNY, bowiem robi wszystko, aby osiągnąć wymarzony cel zdrowotny, a jak widać łatwo nie jest i droga ku temu wyboista.

Jesteśmy z Niego bardzo dumni.

I pojechały…

Kolejny transport nakrętek został zdeponowany na złomowisku, celem dalszego przetwarzania. Tam jego miejsce 🙂

Natomiast naszym celem, naszym, jako rodziców i Waszym jako Drużyny_Arturka, jest wspomaganie Jego rozwoju poprzez finansowanie rehabilitacji. Każda nakrętka zamieniania jest na złotówki.

Teraz, aż 500kg tego cennego towaru zaspokoiły apetyt żarłocznej maszyny. Raptem parę dni wcześniej dokarmiliśmy ją 320 kg nakrętkowego pożywienia, ale jej wciąż mało i mało.

DLATEGO ZBIERAMY ZBIERAMY – NAKRĘCENI NA ARTURKA

Przypominam, że w sparwie zbycia nakrętek kontakt z Sebastian tel. 509229851 email: sebastian.rosa@arturek.net lub priv na fb https://www.facebook.com/arturek.rosa.9

Dziękujemy WSZYSTKIM za mega zaangażowanie. Ave WY!

 

Pożegnanie z Blue_Kids :(

Dzisiaj Arturek kończy „karierę” ws wspaniałym przedszkolu Blue Kids.

Wszystkim Paniom, które mi tyle ciepła dawały – dziękuję, za pracę i cierpliwość – dziękuję, za dobre wnikliwe oczy, co zawsze wszystko widziały – dziękuję, za słowa co potrafiły ostrzegać – nie zawstydzały – dziękuję. Życzę Wam wiele radości, bo radość można znaleźć wszędzie i wierzę, że ta radość zawsze z Wami będzie.

Tęsknić będę za koleżankami i kolegami, mam nadzieję spotkać równie fantastycznych w szkole 🙂

 

Kibole LG w Wolnym Mieście!!!

„To my jesteśmy LECHIA” – cyt. Jędrula…

Brak słów, brak wyrazów … kolejna otwarta słynnym „kolorowym” nożem puszka z finansowymi datkami dla rehabilitacyjnej pomocy Arturkowi.

Dziękujemy Wam Kibole za pomoc, to już siódmy rok rehabilitacji, która przynosi zdumiewające osiągnięcia.

ARTUREK…WOLNE MIASTO PUB LECHII GDAŃSK! klik

Side bar