Ortezy

Odebraliśmy nowe ortezy z VIGO, bardzo udany model, kolory i wykończenia osobiście dobierał Arturek 🙂

Po terapii toksyną botulinową i 1,5 tygodniowym zagipsowaniem nóg, to kolejna wspomagająca chodzenie część ortopedyczna.

Free_Feets

Arturek dzielnie zniósł okres zagipsowania i w 10 minut (sic!) pozbył się ciężarów ze swoich nóg.

W tym celu pojechaliśmy do szpitala do Elbląga, ale dr Biegański jest doskonałym fachowcem, który od lat zakłada i ściąga Królewiczowi gipsy.

To mamy gips…

Kontynuując terapię botulinową, kolejnym etapem jest gipsowanie nóg. Niestety.

Uwięziony przez 1,5 tygodnia Arturek, będzie musiał znosić tego trudy. To Jego kolejny raz, ale uwierzcie … niestety nie można do tego przywyknąć…

Arturek dzielnie znosi nanoszenie gipsu, lecz potem przemiennie doskwiera ból stóp i niewygoda, stąd „niezadowolenie”.

Jezu, jacy z Niego dumni jesteśmy!!!

Uwaga. ARTUREK ma przezwisko – S I L N Y

 

1% – DZIĘKUJEMY

Dziękujemy z całego serca WSZYSTKIM, którzy swój 1% z zapłaconego podatku zdecydowali się przekazać na rehabilitację naszego Królewicza.

Arturek ma szczęście, że pracuje ze świetnymi rehabilitantami i specjalistami, ale to szczęście zawdzięcza Wam… Nie miałby szans poznać tylu wspaniałych ludzi, gdybyście nie pomogli.
Jego rozwój psycho-ruchowy jest zasługą Was wszystkich.
Dziękujemy

Przypominamy, iż środki te w całości zgromadzone są na subkoncie Arturka we Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą – nie ma od tego żadnych kosztów i opłat. Dopiero po wystawieniu faktury na fundację z zaznaczeniem przeznaczenia wydatku, czyli Arturek Rosa 15223, po weryfikacji zasadności poniesienia wydatków na rzecz podopiecznego, fundacja przelewa je z konta na wystawcę wniosku.

Txt już się pojawił, ale wciąż jest aktualny.

Side bar