31 sty 2017
WOLNE MIASTO Pub

PUB Kiboli Gdańskiej Lechii WOLNE MIASTO wręczył dziś podarunek od siebie i swoich gości – puchę pełną pieniędzy, i tych polskich i tych zagranicznych.

Skąd?

Zebrali ją kibice Lechii Gdańsk, a wiadomym jest, że Lechia jest wszędzie 🙂

Jędrula i Sandr(ul)a D.Z.I.Ę..U.J.E.M.Y

Potwierdzacie wciąż mało znaną prawdę o życiu kibolskiej rodziny, wzajemnej pomocy i miłości.

Po raz kolejny nam pomagacie. Dziękujemy

 

30 sty 2017
Święto! 7-me urodziny :)

Dziękuję za życzenia! Dziękuję za POMOC! Dziękuję… za wszystko!

FILM PONIŻEJ – KLIK:)

 

25 sty 2017
Życzenia urodzinowe od Prezydenta

Po raz kolejny Prezydent Tczew Pan Mirosław Pobłocki przesłał Arturkowi życzenia urodzinowe wraz z okazjonalnym prezentem.

Dziękujemy serdecznie 🙂

Przypomnijmy, iż Arturek urodził się 30 stycznia 2010r w dniu wielkiego święta Tczewa – obchodów 750-lecia odzyskania niepodległości.

Był też jedynym chłopcem w naszym mieście, który przyszedł na świat w tym doniosłym dniu, stąd mniemanie, iż od początku swojego życie jest namaszczony wyjątkowością 🙂

21 sty 2017
Dzień Babci, Dzień Dziadka

Wielki Weekend Wielkich Ludzi: Babcia i Dziadek.

Najlepsze życzenia dla wszystkich na świecie, ale szczególne ode mnie dla moich naj_naj_naj_ukochańszych: Babci Reni, Dziadka Mietka i dla mojej opiekunki w niebiosach Babci Krysi.

Są ze mną w szczęściu i nieszczęściu, w zdrowiu i chorobie. Są zawsze. KOCHAM WAS 🙂

14 sty 2017
Tęsknota, która nigdy nie minie… II rocznica

Nie pytamy, Cię, Boże dlaczego Ją zabrałeś, lecz dziękujemy za to, że nam Ją dałaś.


09 sty 2017
Kibice pielgrzymowali. O Arturku pamiętali.

W ostatnią sobotę miała miejsce po raz dziewiąty ogólnopolska pielgrzymka kibiców. To religijne spotkanie pomimo siarczystych mrozów zgromadziło prawie 4 tysiące wiernych.

„– Chciałbym, abyśmy naszą tegoroczną pielgrzymką podjęli nową inicjatywę: żywego różańca kibiców, trwającego na modlitwie za Polskę, za nasze środowisko, za nasze rodziny; byśmy stawali się coraz lepsi – powiedział w homilii ks. Wąsowicz.”

Niezwykłe doświadczenie.

Lokalnie zostaliśmy zaproszeni do uczczenia narodzin malutkiego Milana. Przy okazji spotkania, kibice Śląska Wrocław i Lechii Gdańsk z Tczewa zorganizowali zbiórkę finansową dla Arturka, która zakończyła się mega sukcesem w wysokości 1800 zł i 50 Euro.

Kibole są Wielcy, i duchem i ciałem 🙂 Już tyle lat doświadczamy tej miłości, dobrodziejstw i pomocy z ich strony. DZIĘKUJEMY!

Side bar