30 gru 2016
Kibice LECHII dla Arturka

Tradycyjnie kibicowscy Emigranci spotkali się na wigilii. Pod biało-czerwoną flagą przy suto zastawionym stole zgromadziła się STARA GWARDIA LECHII GDAŃSK.

„Organizatorzy rok rocznie gromadzą rzeszę fanów Lechii Gdańsk, którzy swoją wspólną historię dzielą od dekad… Ich wspomnienia, przeżycia historycznych czasów napawają dumą dla biało-zielonej rodziny oraz potwierdzają, że na fanatyzm nie ma leku. Każda pasja nas uszlachetnia i wiąże ze sobą pokolenia.” jak już wspominaliśmy wcześniej.

Niestety w tym roku żadne z nas nie uczestniczyło w tym znamienitej uroczystości, bowiem Arturek rozchorował się i pozostaliśmy z nim w domu. Bardzo nam było przykro.

Ale Lechiści nie zapomnieli o swoim młodym naśladowcy 🙂

Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, która zakończyła się kwotą 760,00 zł oraz podarowali gadżety na przyszłe charytatywne licytacje. Otrzymaliśmy koszulkę Rafała Wolskiego, który występował wcześniej w Wiśle Kraków. W paczce znalazła się koszulka Surmy z historycznego ostatniego meczu Lechii na T29 29 maja 2011r. I kolejna koszulka, okazjonalna, wspominająca o najtragiczniejszym wydarzeniu w historii Lechii, wypadku autobusu z Fanami wracającymi z Gliwic. Zginęło wówczas dwóch kibiców, a wielu zostało rannych. Na ów koszulce podpis złożył Paweł Buzała, „Lechii duma i chwała”. Natomiast zawodnicy LECHII GDAŃSK podpisali i podarowali piłkę meczową, przed wyjazdem na ostatni mecz w 2016r do Kielc.

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie. Wspaniale WSPANIALI Kibole Lechii Gdańsk!

28 gru 2016
Przeklęte choróbsko.
Wczoraj w szpitalu, dziś ponownie.
Szczęście, że nie musiał zostać tam na dłużej.

Niestety tragicznie, że Arturek nie jest w tym czasie na wigilii Starej Gwardii Lechii Gdańsk :(:(:(
Pozdrawiamy obecnych i tych którzy nie dojechali z różnych przyczyn, LECHIA TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA
22 gru 2016
Nakrętki na koniec roku

Kończąc nakrętkowy_rok_2016 dwukrotnie przyjeżdżaliśmy dzisiaj karmić Żarłoka. Mamy nadzieję, że 720 kg zaspokoi jego głód do KOLEJNEGO razu…

Zbieramy dalej!!!

Sumując zbiórki z 365 dniowego kalendarza to każda nakrętka stanowiła o sile kolektywu na miarę wagi… 4 136 kg… Szczególnie pod koniec roku był progres. Czy to wróży na pobicie rekordu?

WOW………………….

Dziękujemy TOBIE za udział w akcji Nakręceni na Arturka.

Przyznajcie sami, to jest wspaniała, megaśnie wspaniała akcja ….

18 gru 2016
Wigilia LGFT

Wzorem lat ubiegłych Lechia Gdańsk Fans Tczew zorganizowała spotkanie wigilijne. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć, jako aktywnych członków fanklubu 🙂 O wydarzeniu dowiedział się Mikołaj, który wpadł z niezapowiedzianą wizytą z prezentami dla najmłodszych kibiców.

Ponieważ szalejąca choroba unieruchomiła wielu gości, stan osobowy był mocno odchudzony 🙁

Do kolejnego roku.

17 gru 2016
Lekarsko…

Dwie 3-miejskie wizyty lekarskie odbył Arturek w ciągu dwóch dni. Wpierw w Gdyni odwiedził dobrego znajomego otolaryngologa  dr Jarosława Sovę, nazajutrz natomiast w Gdańsku był po raz pierwszy u gastroenterologa dr Krzysztofa Marka.

Niestety zanosi się na to, iż nowy lekarz również zostanie dobrym znajomym Arturka, bowiem czekają go częstsze wizyty, a wszystko przez dolegliwości związane z refluksem żołądka. Jak wszystko się potoczy, rozstrzygną najbliższe tygodnie. Póki co, Arturek ma dietę i nowe lekarstwa.

Przy okazji lekarskich wizyt, zaplanowaliśmy oczywiście wycieczkę … po marketach 🙂 I kogóż tam spotkaliśmy? Kolejnego dobrego znajomego Arturka – Kubę Błaszczykowskiego wraz z kolegami z drużyny. Wszak z kartonu, ale jak żywi 🙂

10 gru 2016
W Tczewie coraz bardziej świątecznie

Wielka choinkowa bombka ponownie zdobi deptak pomiędzy galerią a dworcem. I ponownie ściąga rzesze foto_pamiątkowych maniaków, także i nas 🙂

W Tczewie z dnia na dzień jest coraz bardziej świątecznie, a ulice „toną” w pięknych ozdobach. Nowością jest iluminacja niedaleko naszego domu na Urzędzie Miejskim, do której wieczorem rozbrzmiewa nastrojowa muzyka.

Po prostu pięknie jest.

Czekamy na śnieg i mróz:)

10 gru 2016
Piątkowa rehabilitacja

Na rehabilitację z Madzią nigdy nie jest za późno 🙂

10 gru 2016
Rehabilitacja w TROPICACH

Arturek odwiedził Solarium Tropicana w Tczewie …Nieee, nie zamierzał się opalać na mahoniową skórkę, to poważniejszy temat.

Na zaproszenie właścicielki Iwony, której serdecznie dziękujemy, testował ROLLETIC urządzenie, które służy zarówno do masażu jak i do rehabilitacji.

Rollmasaż jest alternatywa dla masażu klasycznego. Wyposażony w specjalny bęben obrotowy z wypustkami, które kręcą się wokół własnej osi masując wybrane partie ciała. Ponadto zastosowanie w nim podczerwieni stanowi dodatkowy bodziec stymulujący, który m.in. w znaczny sposób obniża napięcie mięśniowe, powodując uczucie odprężenia i rozluźnienia.

Arturkowi spodobały się pierwsze zajęcia, a o ich kontynuacji zadecydują rehabilitanci.

06 gru 2016
Kontrola w Dzierżążnie

Kontrola wizyta w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Dzierżążnie wypadła pomyślnie.

Testy i wyniki wskazują, że rehabilitacja Arturka idzie w dobrym kierunku, na co niewątpliwie składa się terapia toskyną botulinową. Ustaliliśmy, iż kolejna dawka zostanie wstrzyknięta Królewiczowi 28 lutego 2017. Ważne, abyśmy zgrali to z turnusem rehabilitacyjnym w Zabajce_2, gdyż porządek: zastrzyki-gipsy-intensywna rehabilitacja pozwoli na maksymalne osiągnięcie korzyści.

Zwyczajowo Arturek poszedł odprawić msze do kapliczki szpitalnej.

 

  • 1
  • 2
Side bar