19 lip 2016
Nie samą rehabilitacją Arturek żyje … Grunwald

Z cyklu nie samą rehabilitacją Arturek żyje … letnie urlopowanie rozpoczął od wycieczki na Grunwald. To druga eskapada w to cudowne i ekscytujące miejsce.

ps. Bo wiecie… Arturek ma teraz urlop 🙂

Jak zwykle nie udało się zrealizować wszystkich planów, m.in msza pod przewodnictwem wielkiego mistrza, dlatego mamy powód do przyjazdu tam za rok 🙂 Wszechobecne atrakcje, niesamowity klimat z 1410 roku oraz bazarki i prawdziwe bogactwo wyjątkowych przedmiotów… to Grunwald właśnie. Polecamy każdemu miłującemu historię Polski oraz przygody 🙂

Bardzo ważnym punktem wycieczki, od którego zaczęliśmy, były odwiedziny Przyjaciół z WzM w Warowni Motocyklowej. Mają w sobie tyle pozytywnej energii, że pośród nich czuliśmy się bardzo swojsko – choć to drugie dopiero spotkanie i to po roku czasu.

Niestety spotkała ich niewyobrażalna tragedia – bardzo bliska Przyjaciółka nie dojechała na zlot. Wiemy, ile dla Was znaczyła, bardzo nam przykro. Składamy wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół właśnie. U nas mawiamy, że kibicuje z sektora niebo. Być może dla Was przygotowuje Warownię Niebo…

14 lip 2016
Fundacja przekazała Misie :)

Nowo powstała Fundacja Pro-Sport Spełniaj Marzenia przeprowadziła dzisiaj akcję Misiową, z której oczywiście skorzystał Arturek. Bardzo chętnie przychodzi do Thunder Gym bez okazji, więc tym bardziej dzisiaj gnaliśmy z Pruszcza Gd z rehabilitacji u Madzi, aby zdążyć na czas. Udało się. Świetny Miś.

Na frekwencję miała niewątpliwie wpływ masakryczna pogoda, obfite opady deszczu zalewają Tczewa przez cały dzień.

Prezes Krystian Cieślik pisze krótko: „Działalność Fundacji obejmować będzie m.in.: zapewnienie sportowcom bazy leczniczej, nauki sprzedaży wizerunku sportowego oraz udostępnienie sali sportowej”

Życzymy powodzenia!

11 lip 2016
Finał szkolny

Nie zdążyliśmy napisać o finale akcji Nakręceni Na Arturka, a tu rozpoczęcie kolejnych zbiórek:) Nakręceni zebrali plony, które z Warszawy dostarczyła Lilka z Piotrusiem Panem.

Ale to nie koniec.

Akcja ma już wymiar międzynarodowy… Tak, tak … Kilka woreczków z nakrętkami przywiózł Sławek, a zebrane zostały w Wielkiej Brytanii 🙂

Wracając do finału, zresztą kolejnego w tym roku szkolnym :), pochwalimy się nowym rekordem jednorazowego odstawienia na skup.

840 kg /osiemsetczterdzieści / to absolutnie rekordowy transport w historii Arturkowego zbierania nakrętek.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tej akcji. Piszemy o sezonie szkolnyM, ale przecież w drużynie grają inne instytucje, jak Energa Pruszcz Gdańsk, lokalne firmy i oczywiście Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego z Pocztą Polską. Są Tczewscy Harcerze! Jak do tego w ataku wystawimy osoby prywatne, a także osoby publiczne, Radny PIS Tomasz Klimczak, to nie ma co się dziwić kilogramom składowanych odpadów 🙂

Oczywiście lecimy z tematem dalej, bo ani mocy, ani chęci nie ma, aby to zatrzymać :):):):)

I pamiętajmy po co to wszystko? Aby Arturek był coraz bardziej sprawniejszy i w rozwoju dogonił rówieśników. To nasz cel i każdego, który nam w tym pomaga. Liczy się każdy gest i każdy jest najważniejszy.

08 lip 2016
Rower jak nowy

Sprzedamy rowerek, z którego Arturek skorzystał 2 /dwa/ razy. Śmiało więc można napisać, iż jest „jak nowy” . Nawet cena została /449,99 zł/

Pisaliśmy już wcześniej, iż podczas ostatniego pobytu w Zabajce_2 nauczył się poprawnie korzystać z przyjemności jazdy na rowerze.

Ponieważ obecnie oferowany jest za mały dla Księcia, zamierzamy go sprzedać, aby uzyskać środki na większy.

 

Zapraszamy do zakupu 🙂

Cena przez nas oczekiwana to 310,00 zł

 

Side bar