Oto NOwe DZIECKKO_BOŻE _2010

Kruk_Avi odnaleziony:) Warto porządkować zasoby biblioteki video i zdjęć. Poniżej link do ceremonii Sakrament Chrztu Świętego naszego Królewicza w święta Wielkanocnego 2010r.

CHRZEST_ARTURKA_FILM

Zabajka_2 roku 2016 raz pierwszy

Wspaniale było uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym, wspaniałe są tego efekty, wspaniały jest świat Zabajki_2.

Arturek jest takim długo_dystansowym Dzieckiem rehabilitowanym, wybiera ulubione zawody sportowe i te w Złotowie traktuje jako Olimpiadę. Doczekać się jej nie może, uczestniczyć chce w niej jak najlepiej i tęskni za Nią już w samochodzie, zanim ruszymy do domu.

Adiutantem naszego Królewicza była Super_Babcia, która jest niezastąpionym towarzyszem, nauczycielem, doradcą, opiekunem… dłuuugo wymieniać. Jest Ukochaną Babcią.

Wiele ciężkiej pracy okrzesanej łzami i „NIE” słowami.

Nie jest to light czas, ani zabawa, lecz Arturek wie po co tam się udaje – pracę i efekty doceniamy wszyscy. Jesteśmy Jego kibicami.

10 lut 2016
Wszystkie są ważne, bo KAŻDA jest od Was

Wczoraj spakowane, dziś oddane na skup. Siłę grupy tworzą jednostki, a ich było tak MEGA dużo, że liczyliśmy tylko worki … 67 szt zapakowanych, a 1 /jeden/ czekał już w samochodzie. W kilogramach to 466!!!

Dziękujemy firmie Auto Wit Kujach za udostępnienie transportu, bowiem tylko dostawczy samochód jest w stanie zawieżć taką paczkę w miejsce docelowe.

Kochani, od lat zbieracie nakrętki z pożytkiem dla Arturka. Siatkowa akcja zamieniła się w regularną dostawę do wiecznie głodnej maszyny.

Kibole, Szkoły i Przedszkola, Nakręceni, Firmy, Osoby prywatne/niezrzeszone … morze nakrętek ….

Razem Oczyścimy Świat – Razem Pomagamy Arturkowi 🙂

01 lut 2016
Let’s go Zabajka_2

Dziś Arturek rozpoczął turnus rehabilitacyjny w Złotowie w bardzo dobrze mu znanym ośrodku Zabajka 2 🙂

Powodzenia Synku

Side bar