25 cze 2015
Podziękowania…

FILM

Ponieważ jutro koniec roku, przynajmniej w szkołach, Arturek osobiście podziękował zorganizowanym placówkom za całoroczne zbiory nakrętkowego skarbu. Przygotował okolicznościowe dyplomy, aby w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność za troskę i pomoc.

W Tczewie odwiedziliśmy EKONOMIK, gdzie Pani Ewa nadzoruje workowanie i przekazywanie tych odpadów. Dziś się jeszcze jeden znalazł – Dziękujemy.

Następnie pojechaliśmy do SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LUBISZEWIE. Wzruszyliśmy się przemiłym przyjęciem, albowiem Dzieci przygotowały laurki dla Arturka z osobistymi dedykacjami. Przepiękne zrobione z czułymi treściami – Dziękujemy ps. Pani Joasi za „most” ze szkołą dziękujemy. Do domu zabraliśmy się z 4 wielkimi workami.

W Gdańsku MORSKIE PRZEDSZKOLE także bardzo mocno wspiera nas kartonami nakrętek, teraz odebraliśmy sporo kilogramów- Dziękujemy

Pruszcz Gdański to PRZEDSZKOLE CZWÓRECZKA i niezawodna ciocia Madzia. Arturek spędził interesujące chwile i wrócił ze słodkim prezentem. Dziękujemy.

Dyplom dla SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIŚLINIE zostawiliśmy u Magdy – Dziękujemy

Ostatnim punktem był ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH w RUSOCINIE, który pod wodzą tczewskiego radnego Tomasza Klimczaka zawsze hojnie obdarowuje tym surowcem wtórnym 🙂 – Dziękujemy

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim powyżej, a także każdemu z osobna, który przyczynił się do sukcesu akcji NAKRĘCENI NA ARTURKA.

Zbieramy nadal.

24 cze 2015
Nakrętkowa zbiórka trwa

Zaledwie parę dni temu do skupu oddaliśmy 260 kg nakrętek, a już nowa „seria” zbiórki ruszyła pełną parą.

Rozpoczęli ją fani LG z Pszczółek, którzy wczoraj w damsko-męskim gronie przywieźli parę worków tego cennego towaru. Dziś kolejne porcje w drodze do pracy tymczasowo zamieszkała w bagażniku. A na jutro mamy ustawionych parę spotkań odbiorczych 🙂

Szykuję się też okolica Wa – wa 🙂

Ziarnko do ziarnka, a w zasadzie nakrętka do nakrętki…

Pamiętajcie Kochani, jeśli posiadacie zbiory plastikowych nakrętek, duże, czy tez małe, jesteśmy otwarci na ich przejęcie.

WASZE ZBIERANIE ZAPEWNIA MOJE REHABILITOWANIE

18 cze 2015
Nakrętkowa … rehabilitacja

Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie to nowy ośrodek Arturka. Wczoraj odbyły się tam pierwsze zajęcia z kinezyterapii i hydromasażu. Ośrodek zachwyca wyposażeniem i nowoczesnością oraz przystępnymi cenami. Bardzo bogata oferta: basen, hydromasaż, kinezyterapia, opieka logopedyczna i psychologiczna, zajęcia integracji sensorycznej, EEG Biofeedback, terapia przez sztukę, magnoterapia … Szczegóły na stronie ośrodka. Arturkowi się spodobało, więc będziemy kontynuować. To doskonałe uzupełnienie rehabilitacji w Ośrodku Wczesnej Interwencji.

Sponsorami rehabilitacji były dzieci z lubiszewskiej podstawówki, „Czwóreczka” z Pruszcza Gdańskiego, Morskie Przedszkole z Gdańska, podstawówka z Wiśliny oraz młodzież z tczewskiego Ekonomika, a także „prywatni dostawcy”, albowiem dzięki sprzedaży 260 kg nakrętek, Arturek mógł opłacić zajęcia. I starczy jeszcze na kolejne 🙂

Zbieramy, zbieramy…

WASZE ZBIERANIE ZAPEWNIA MOJE REHABILITOWANIE

14 cze 2015
Turnus Rehabilitacyjny Zabajka_2

Turnus rehabilitacyjny to „uczta” dla zdrowia. Arturek był po raz kolejny w Zabajka_2 w Złotowie. Jest MOC tego miejsca, przede wszystkim dzięki Rycerzom Jedi, którzy są SKARBEM ośrodka.

Zawsze się nam, Rodzicom, to pytanie przewija, jak Wy to robicie, że tak pozytywną energią „zatruwacie” świat… Każdego dnia…

Zamiast rozpisywania się – filmik

MP3 to txt z filmu Rejs, Jacek Stachurski, piosenka Pawła Kukiza i oczywiście Wujka Lolka (Czarka) IDOLA…

 

Side bar