27 maj 2015
Emigranci Arturkowi KOSZULKA ŚLĄSKA WROCŁAW aukcja

EMIGRANCI ARTURKOWIPrzedmiotem aukcji charytatywnej jest nowa oryginalna KOSZULKA MECZOWA (L) T O M  H A T E L E Y (4) z podpisami Ś L Ą S K  W R O C Ł A W + SZALIK ZGODOWY ŚLW & LG

W odpowiedzi na apel Arturka o finansową pomoc w procesie rehabilitacji, Emigranci przekazali na specjalną aukcje z okazji zgodowego meczu ŚLĄSKA WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK koszulkE meczową TOMA HATELEY, na której swoje podpisy złożyli zawodnicy wrocławskiej drużyny.

Tom Hatley – Urodzony w Monte Carlo piłkarz pierwsze kroki w futbolu stawiał w barwach angielskiego Reading F.C. z którego po wypożyczeniu do Basingstoke Town przeniósł się do Szkocji. Tam Anglik występował z sukcesami w drużynie Motherwell, z którą sięgnął po wicemistrzostwo kraju. Po rozwiązaniu kontraktu z tym klubem trafił na chwilę do występującego w niższej lidze Tranmere Rovers. Do Śląska Wrocław Tom Hateley przeniósł się zimą 2014, początkowo jako prawy obrońca, lecz szybko wylądował na pozycji „szóstki”.

http://slaskwroclaw.pl

 

25 maj 2015
Maj 2015 Zabajka_2

Chcę Chodzić – Maj 2015 Zabajka_2

 

 

23 maj 2015
PIŁKA z podpisami LECHIA GDAŃSK – LGFT dla ARTURKA

WYJĄTKOWA

JEDYNA TAKA

DROGOCENNA

UKOCHANEGO KLUBU

NASZYCH MISTRZÓW

NAJWSPANIALSZYCH PRZYJACIÓŁ LGFT

RARYTAS

 

DLA ARTURKA

LICYTUJCIE!!!!

 

 

 

K T O
Reprezentanci LECHII GDAŃSK oraz Przyjaciele z Fan Klubu Lechii z Tczewa (L.G.F.T.) przekazali na ręce Arturka niezwykły podarunek. Nie ma takiego drugiego na świecie 🙂

C O

Jest nim piłka futbolowa z podpisami najukochańszego klubu.

K O M U

Arturek Rosa z Tczewa w styczniu br skończył 5 lat. Jest Dzieckiem niepełnosprawny, ale na szczęście otoczonym wieloma Przyjaciółmi, którzy pomagają Mu osiągnąć wymarzony cel – CHCĘ CHODZIĆ.

Najznamienitszym przykładem bezinteresownej pomocy są Działacze, Zawodnicy Lechii Gdańsk oraz jej wierni Fani z całego świata wraz ze Zgodami.

TA POMOC PRZYNOSI REZULTATY – oto dowód

KIBOLE od urodzenia dopingują Arturka w Jego codziennej walce i wspierają jej efektywność. Doskonałym przykładem niech będzie obecny pobyt Królewicza w najlepszym w Polsce Ośrodku Rehabilitacyjnym ZABAJKA_2 w Złotowie, który możliwy  jest dzięki STAREJ GWARDII LECHII GDAŃSK.

Z powodu Jego przypadłości chorobowej, objawiającej się m.in lękiem i wrażliwością na hałas, jak do tej pory nie uczestniczył w piłkarskim święcie na stadionie w Gdańsku. Niemniej jednak PGE Arenę oraz kolebkę przy T29 zwiedzał wielokrotnie 🙂

 

20 maj 2015
Zabajka 2 – turnus majowy

Z dniem wczorajszym rozpoczął się pierwszy w tym roku turnus rehabilitacyjny w Zabajce_2, w Złotowie. O fakcie wielkiej tęsknoty i niecierpliwego oczekiwania na ten pobyt świadczy dzika radość Arturka:) Królewicz nie mógł się zdecydować od czego zacząć wizytację, więc „lataliśmy” tu i tam, odwiedzając po kolei (parokrotnie) ukochane miejsca. Widać, że był spełniony.

I kurki, i Konik_Leon, i kucyki, i holenderskie krowy, i…. wiele wiele pozostałych atrakcji.

Taki lajcik na dzień dobry.

Od dzisiaj są już normalne zajęcia rehabilitacyjne. Program jest napięty, ale bez pracy nie ma kołaczy. Każdorazowo po Jego powrocie znacząco poprawia się kondycja zdrowotna.

Uczestniczymy w nim, dzięki STAREJ GWARDII LECHII GDAŃSK, która w czasie Kibolskiej_Wigilii 2015 przeprowadziła między sobą zbiórkę pieniężną. Uzbierana kwota została zdeponowana na koncie Arturka we Fundacji, a teraz doczekała się realizacji. Akcja ta jest kontynuowana od lat, a z każdym rokiem przybywa Przyjaciół Arturka, którym nie jest obojętny Jego los.

Dziękujemy Przyjaciele.

Trzymamy kciuki za Arturka i Mamusię 🙂

 

 

15 maj 2015
Aucje na mecz przyjaźni

Przy okazji dzisiejszego meczu przyjaźni pomiędzy LECHIĄ GDAŃSK a WISŁĄ KRAKÓW na charytatywnych aukcjach dla Arturka „Chcę chodzić” pojawiły się dwa arcy ciekawe szale klubowe: szal cegiełka i szal z okazji 90-lecia.

WISŁA Z KRAKOWA to LECHII DRUGA POŁOWA

Zapraszam do licytacji

 

13 maj 2015
Piłka od Lechii Gdańsk

Dziękujemy LECHII GDAŃSK, Piłkarzom i Trenerowi oraz Rzecznikowi Klubu Michałowi Lewandowskiemu, a także LECHII GDAŃSK FANS TCZEW (LGFT) inicjatorom akcji za przekazanie Arturkowi na aukcje charytatywną piłki z podpisami.

Podarunek ten sprawił nam niespodziankę i niezwykłą radość. Baaaaaaardzo dziękujemy 🙂

Aukcja pojawi się wkrótce, już dziś zachęcamy do licytacji, a „zapowie” ją Spiker Klubowy – Marcin Gałek 🙂

 

02 maj 2015
Westerplatte

W końcu udało się odwiedzić Westerplatte.

Side bar