28 lut 2015
Bardzo interesujące dla KIBICA

L I C Y T A C J A  Z  M E G A K O S Z U L K Ą

Znamiennym jest fakt, iż podpis również złożył Kamil Grosicki, który w tym spotkaniu bardzo pechowo złamał rękę…
Doceńcie poświęcenie. ZAPRASZAM

14 przedmiotów wylicytowanych, niesprzedane wracają do gry.

Ostatnie godziny aukcyjne

Ta odsłona aukcyjna niebawem się kończy. Zachęcamy do licytacji wybranych gadżetów 🙂 LINK DO AUKCJI

 

13 lut 2015
Aukcje charytatywne ODSŁONA

Ruszyła kolejna edycja AUKCJE CHARYTATYWNE DLA ARTURKA.

Portal allegro.pl przygotował nową podstronę, na której zamieszczamy dedykowane aukcje naszemu Synkowi. Środki ze sprzedaży transferują na Jego subkonto we Fundacji Złotowianka i są pożytkowane na rehabilitację, w szczególności na turnusy rehabilitacyjne.

Zapraszam do licytacji.

LINK DO AUKCJI

09 lut 2015
TKWM Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Podziękowania ślemy do Anglii – Przyjaciele z LGFT przywieźli medalowe trofea oraz superowskie aukcyjne prezenty dla Arturka.

Wszystko to przy okazji turnieju kibolskiego w piłce nożnej zorganizowanej przez polskich emigrantów mieszkających na Wyspach skupiających się przy Fan Clubie Lechii Gdańsk England (LGFCE).

Nasi zawodnicy zajęli zaszczytne pierwsze miejsce. Wraz z medalami i pucharem przywieźli ze sobą prezenty dla naszego Synka. Gadżety kibolskie zostały zebrane i przekazane na aukcję charytatywną.

Dzięki LGFCE – kolejny raz!!!

07 lut 2015
„Twardy” koniec tygodnia

 

Jak zapowiadaliśmy, tydzień skończył się twardo 🙂 Obie nogi Arturka zostały uzbrojone w grubą warstwę gipsu – i to na trzy tygodnie. Oj nie obyło się bez płaczu i wylewnego żalu, nieprzyjemne doświadczenie. Mamusia czuwała i uspokajała.

Poza małymi komplikacjami z produktem, pan doktor z cierpliwością i precyzją przygotował Arturka do kolejnego etapu rehabilitacji. Szpital w Dzierżążnie ma bardzo świetną kadrę lekarską, dlatego cieszymy się, iż objął opieką swojego następcę tronu 🙂 W domu byliśmy przed 22.00, zmordowani emocjami, podróżą oraz rozwijającą się chorobą wirusową, równocześnie udaliśmy się do snu.

Dziś noszony na rękach, co Mu się bardzo podobało, ze względu na schnięcie gipsu. Od jutra stawiamy pierwsze kroki.

Teraz Arturka czeka nauka chodzenia z dużym obciążeniem. Gips jest biały, bez emocji, ale pewni jesteśmy, że Ciocia Klaudia, która zaopiekuję się Gipsowym_Księciem przez pierwsze dni nauki, wniesie wiele kolorytu na tej powierzchni. I oczywiście koleżanki i koledzy z przedszkola popiszą się wena twórczą.

ps. Przy okazji gratulujemy naszym Przyjaciołom z LGFT i UNII Tczew pierwszego miejsca w prestiżowym turnieju piłkarskim w Manchester.

05 lut 2015
Po drodze czekały nakrętki

Wracając z Gdyni wstąpiliśmy do Morskich Przedszkolaków, od których odebraliśmy 60kg nakrętek. Dzięki Mali Przyjaciele 🙂

05 lut 2015
Medyczny początek lutego

Medycznie rozpoczął się luty. Odwiedziliśmy Dr n. medycyny Rafało Rafało Centrum Medyczno – Rehabilitacyjne REVIMED. Pomimo, że jest wybitnym neurologiem, skierowaliśmy do niego kroki Arturka, jako do doskonałego chiropraktyka. Synek ma problemy z bioderkiem, które przekręca delikatnie miednice i noga nie jest stawiana prawidłowo. Do tej pory „zabieg” ten robił specjalista z Zabajka 2. Wszystko trwało 15 min, na podleczenie załapał się również tata:)

Wczoraj natomiast udaliśmy się do Gdyni, gdzie swój oddział otworzyło Vigo jeden z największych w Europie podmiotów zajmujących się zaopatrzeniem ortopedycznym wykonywanym na miarę. Do tej pory w Warszawie, od wczoraj na Pomorzu będą Arturkowi przygotowywali Ortezy. Wartym przypomnienia jest fakt, iż dzięki Dobroczyńcom datkujący w czasie akcji Zbroja dla Rycerza na portalu siepomag.pl zebraliśmy potrzebna kwotę. Odbiór datowany jest na około 3 tygodnie.

W tym czasie Arturek przyodzieje tymczasową zbroje – gipsy.

Side bar