30 kw. 2014
DZIĘKUJEMY ZA 1%

Zakończył się dziś okres fiskusowych rozliczeń, więc pragniemy podziękować Wam za przekazanie 1% z już zapłaconego podatku na konto Arturka. Zapewniamy, iż środki tam zgromadzone muszą być spożytkowane na jego rehabilitacje, z czego skrzętnie korzystamy. Historia życia Arturka zapisana na tych stronach świadczy o perfekcyjnym spożytkowaniu zgromadzonych funduszy. To pieniądze, które zbliżają Arturka do upragnionej wolności ruchu, słowa, DO ŻYCIA!

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA …

 

30 kw. 2014
Arturek przyjęty do Programu

Miło nam poinformować, iż po wczorajszej wizycie w Poradni Ortodoncji Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uf, króciutka nazwa 😉 , Arturek został zakwalifikowany do programu „Ortodontyczna opieka nad dziećmi do 18rż z wrodzonymi wadami części twarzowej czaszki, który zapewnia mu na ten czasu bezpłatną opiekę .

To ten sam program, do którego został przyjęty do warszawskiego Szpitala Dzieciątka Jezus w 2013r (zrezygnowaliśmy z niego na rzecz Gdańska).

Pragniemy podkreślić, iż poziom naszej poradni spełnia wzorcowe standardy pod względem fachowości i obsługi. Cieszymy się z tej nominacji i dziękujemy za przyjęcie.

 

 

19 kw. 2014
Wielkanoc 2014 rodzinny czas

PISANKA przygotowana przez Dzieci z Ośrodka Wczesnej Interwencji w Tczewie, którą również współtworzył ARTUREK.

Wesołych świąt Wam życzymy. Alleluja JEZUS CHRYSTUS

10 kw. 2014
O Lekarzach … dobrze

Wielokrotnie w rozmowach o publicznej i prywatnej służbie zdrowia przeważa tendencja do złośliwości, narzekania – przyznajemy, iż sami tacy jesteśmy. Na szczęście dla Arturka na swojej drodze wielokrotnie spotykał/spotyka wspaniałych lekarzy spieszących zarówno z medyczną, jak i „ludzką” pomocą, dlatego Im należy oddać sprawiedliwość i docenić wysiłki ponad miarę, szczególnie w świetle tych lekarzy ze wstępu artykułu.

Pragniemy podziękować Pani Doktor JÓZEFIE CZAJKOWSKIEJ oraz przemiłemu personelowi za dzisiejszą wizytę. Pani Doktor latami pracowała w państwowych placówkach, m.in. w Uniwersyteckim Centrum Stomatologicznym Poradnia Ortodoncji, teraz zaś praktykuje tylko prywatnie. W czasie spotkania profesjonalne podejście szło w parze ciepłą atmosferą. Wszyscy byli autentycznie przejęci i bardzo chętni do pomocy. Konsultacja wskazała problemy Arturka, wskazówki na chwile obecną oraz kierunki dalszego leczenia. Ponadto Pani Doktor poleciła kontakt z Poradnią Ortodoncji, ponieważ Arturek ma szanse na objęcie tym samym programem leczenia w Gdańsku, który proponowano mu w Warszawie. I to wszystko na NFZ, a koszty nie są małe.

Acha, warto dodać, że za 40-minutową wizytę NIC nie zapłaciliśmy.

08 kw. 2014
Nakrętki skupione do przetworzenia

Ponownie odwiedziłem skup, w którym złożyłem 114 kg zebranych nakrętek.

Dziękujemy za pomoc w zapełnianiu worków.

Akcja trwa.

06 kw. 2014
Przyjaciele zasponsorowali Arturkowi turnus

Przy okazji meczu Lechia – Zagłębie i weekendowego pobytu w 3-mieście, odwiedzili nas Przyjaciele z sąsiednich Niemiec. Przede wszystkim celem ich wizyty było spotkanie z Arturkiem, dla którego przywieźli specjalny prezent – przekazali Mu gotówkę, która sfinalizuje najbliższy turnus rehabilitacyjny w Zabajce_2 (maj 2014r) !!!

Gest ze strony MAĆKA i IRKA kompletnie nas zaskoczył. Wiemy, że kosztem tym zrezygnowali z wielu własnych przyjemności, zważywszy na ofiarowaną kwotę, dlatego nasz podziw i wdzięczność są olbrzymie. Dziękujemy Wam bardzo, z całego serca dziękujemy.

To bardzo budujące, kiedy naszego synka spotyka tyle zrozumienia, wszelkiej pomocy i kibicowania dla jego „turnieju meczowego” o zdrowie. W życiu najważniejsza jest rodzina i Przyjaciele, gdyż w potrzebie możemy na nich liczyć, tak samo jako oni mogą liczyć na nas.

 

02 kw. 2014
1% = 100% matematyka jest prosta

 

Ostatni miesiąc na rozliczenie z fiskusem = ostatni miesiąc podjęcia decyzji na co zostanie spożytkowany 1% z już zapłaconego podatku.

Brak wskazania Beneficjenta oznacza zasilenie budżetu Państwa.

Można pomóc sfinalizować rehabilitację Arturka wpisują w rozliczenie podatkowe:
Cel szczegółowy – ARTUR ROSA 155223
KRS 0000037904


To Jego szansa na udział w prywatnej rehabilitacji i opiece specjalistycznej. Każdy grosz z 1% zostanie spożytkowany w 100% na te cele.


DZIĘKUJEMY

Side bar