Arturek na rodzimym stadionie Lechii przy T29
W sierpniu tego roku przy okazji wizytowaniu polskiej kadry Arturek po raz pierwszy w swoim życiu był na rodzimym stadionie Lechii Gdańsk przy historycznej ulicy Traugutta 29

ZABAJKA_2 rzutem na taśmę
Prawdziwym „rzutem na taśmę” Arturek otrzymał szansę uczestnictwa w kolejnym turnusie rehabilitacyjnym w Złotowie. Lista rezerwowa uprawnia do zajęcia zwolnionego przez Kuracjusza miejsca, dlatego cierpliwie czekaliśmy na telefon z Ośrodka. Nerwowo zrobiło się w ostatnich dniach, kiedy to miejsce nam przyznano, a następnie cofnięto. Do ostatniej chwili ważyło się zaproszenie, na szczęście dla Synka jesteśmy tu przez kolejne 2 tygodnie. Arturek autentycznie się cieszył z przyjazdu do ulubionego Ośrodka i Przyjaciół. Pomyśleć tylko, że Jego pierwsze doświadczenia z tym miejscem były pełne strachu, żalu i nerwowego szlochania. Teraz ZABAJKA 2 spełnia Jego i nasze marzenia o przywrócenie rozwoju na właściwe tory. Trzymajcie kciuki za powodzenie obecnej misji.

Koszulka na szczytny cel
Przedmiotem aukcji charytatywnej, której całkowity dochód przeznaczony jest na rehabilitację Arturka Rosa jest nowa
K O S Z U L K A
RE P R E Z E N T A C JI
P O L S K I
W P I Ł C E N O Ż N E J
z podpisami BYŁYCH REPREZENTANTÓW POLSKI
Prezent ten został przekazany przy okazji organizacji I Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej odbywającego się w Warszawie w czerwcu 2013r. Drużyna biało-czerwonych zwyciężyła i jest AKTUALNYM MISTRZEM ŚWIATA.
Atrakcją mistrzostw był także mecz pokazowy Polska – Reszta Świata. W biało-czerwonych barwach zagrali między innymi Emmanuel Olisadebe, Tomasz Kłos, Jacek Bąk i Dariusz Dziekanowski. Wśród ich rywali znaleźli się Lukas Podolski, Quinton Fortune, Massimo Bonini, Florin Radociou i Siarhieja Alejnikau, a niektórzy złożyli swoje podpisy na przedmiotowej koszulce.
Koszulkę tą przekazali naszemu synkowi Dzieci i Opiekunowie z TCZEWSKIEGO DOMU DZIECKA – NASI PRZYJACIELE
Zapraszamy do licytacji