Arturek na rodzimym stadionie Lechii przy T29

W sierpniu tego roku przy okazji wizytowaniu polskiej kadry Arturek po raz pierwszy w swoim życiu był na rodzimym stadionie Lechii Gdańsk przy historycznej ulicy Traugutta 29

LINK DO FILMIKU

18 paź 2013
ZABAJKA_2 rzutem na taśmę

Prawdziwym „rzutem na taśmę” Arturek otrzymał szansę uczestnictwa w kolejnym turnusie rehabilitacyjnym w Złotowie. Lista rezerwowa uprawnia do zajęcia zwolnionego przez Kuracjusza miejsca, dlatego cierpliwie czekaliśmy na telefon z Ośrodka. Nerwowo zrobiło się w ostatnich dniach, kiedy to miejsce nam przyznano, a następnie cofnięto. Do ostatniej chwili ważyło się zaproszenie, na szczęście dla Synka jesteśmy tu przez kolejne 2 tygodnie. Arturek autentycznie się cieszył z przyjazdu do ulubionego Ośrodka i Przyjaciół. Pomyśleć tylko, że Jego pierwsze doświadczenia z tym miejscem były pełne strachu, żalu i nerwowego szlochania. Teraz ZABAJKA 2 spełnia Jego i nasze marzenia o przywrócenie rozwoju na właściwe tory. Trzymajcie kciuki za powodzenie obecnej misji.

15 paź 2013
Koszulka na szczytny cel

Przedmiotem aukcji charytatywnej, której całkowity dochód przeznaczony jest na rehabilitację Arturka Rosa jest nowa

K O S Z U L K A

RE P R E Z E N T A C JI

P O L S K I

W   P I Ł C E   N O Ż N E J

z podpisami BYŁYCH REPREZENTANTÓW POLSKI

Prezent ten został przekazany przy okazji organizacji I Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej odbywającego się w Warszawie w czerwcu 2013r. Drużyna biało-czerwonych zwyciężyła i jest AKTUALNYM MISTRZEM ŚWIATA.
Atrakcją mistrzostw był także mecz pokazowy Polska – Reszta Świata. W biało-czerwonych barwach zagrali między innymi Emmanuel Olisadebe, Tomasz Kłos, Jacek Bąk i Dariusz Dziekanowski. Wśród ich rywali znaleźli się Lukas Podolski, Quinton Fortune, Massimo Bonini, Florin Radociou i Siarhieja Alejnikau, a niektórzy złożyli swoje podpisy na przedmiotowej koszulce.

Koszulkę tą przekazali naszemu synkowi Dzieci i Opiekunowie z TCZEWSKIEGO DOMU DZIECKA – NASI PRZYJACIELE

Zapraszamy do licytacji

LINK do aukcji

Side bar