Zabajka_2 to już SIÓDMY raz

Królewicz przebywa obecnie na kolejnym turnusie wspomagającym Jego powrót do zdrowia. Zabajka_2 w Złotowie ma przyjemność gościć Jego_Coraz_Wyższą_Wysokość po raz siódmy, czas leci jak rakieta.

Ośrodek ten ma w sobie coś z „magii”. Wystarczyła chwila, aby Arturek odświeżył sobie w pamięci lokalizacje po czym zasuwał niczym wytrawny chodziarz, Pan Korzeniowski. Popatrzcie sami LINK JAK ZASUWA 🙂

16 sie 2013
Wygrała Polska! Wygrał Arturek!

Emocjonujący mecz pomiędzy Polską a Danią zakończony został naszym zwycięstwem 3:2. PGE Arena wreszcie odczarowana, szczęśliwa dla gospodarzy obiektu Lechii Gdańsk i Reprezentacji RP. Z najlepszej strony pokazali się Artur Boruc i Kuba Błaszczykowski, których osobiście podczas treningu motywował Arturek 🙂

I dla synka trafiła się nie lada gratka…

Z trybun gdańskiego obiektu dopingowały dzieciaki z tczewskiego domu dziecka, którzy mieli również dodatkowe obowiązki – wprowadzali bowiem naszych reprezentantów oraz flagę Duńczyków na murawę. Skorzystali też z okazji bliskości zawodników i przygotowana przez Marka Godlewskiego piłka została zapełniona podpisami, która finalnie trafiła na ręce Arturka.

Dziękujemy bardzo za ten wspaniały prezent wychowankom Tczewskiego Domu Dziecka, Wychowawcy Markowi Godlewskiemu i przede wszystkim inicjatorce pomysłu, która precyzyjnie_logistycznie pokierowała akcją „piłka dla Arturka” Pani Dyrektor Katarzynie Ellert.

DZIĘKUJEMY PRZYJACIELE

Fotki z tego wydarzenia TCZEW.NASZEMIASTO.PL

Przy okazji zapraszamy na nowo powstała stronę internetową poświęconą DOMDZIECKA.TCZEW.PL

 

 

14 sie 2013
„Stacjonarne” zajęcia w zawieszeniu

Dzisiaj po raz ostatni przed turnusem Królewicz skorzystał ze „stacjonarnych” zajęć. Z OWI Tczew oraz Ciocią Emilią i Ciocią Magdą spotkają się z Arturkiem we wrześniu. Właśnie w ten ostatni dzień z Ciocią  Magdą czule i wylewnie żegnał się po kinezyterapii w Pruszczu Gdańskim 🙂 Niedaleko w Rotmance stacjonuje obecnie Europejczyk Wujek ZIOM_AL, który zaproszenia dwa razy powtarzać nie musiał. Spędziliśmy miło czas, Arturek na zabawie, tata na Rodzinno-Lechijskich debatach. Obdarowani koszulkami LGFCE zakończyliśmy dzień wyjazdowy, ale nie cały, gdyż Pan_Sen zaprosił do siebie Arturka po 22:00.

Dziękujemy Rehabilitantom na dotychczasową pracę z Arturkiem, dziękujemy naszemu Przyjacielowi z Lechia Gdańsk Fan Club England za gościnę i prezent-zapraszamy do Tczewa.

13 sie 2013
Arturek sprawdzał Reprezentację Polski

W środę POLSKA REPREZENTACJA W PIŁCE NOŻNEJ rozegra w Gdańsku towarzyski mecz z Danią. Żeby się do niego przygotować, muszą ciężko trenować 🙂 Jak im to szło sprawdził osobiście Arturek, który gościł na zamkniętym treningu Polaków na historycznym stadionie Lechii Gdańsk przy Traugutta 29. Powrót do domu to niesamowite przeżycie 🙂 Wraz z pozostałymi członkami Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych im Dawida Zapisek bacznie obserwował formę naszych zawodników. Po godzinnym bieganiu reprezentacji Polski mieli czas dla mediów i oczywiście dla swoich kibiców, którym okazywali dużo uwagi i cierpliwości 🙂 Arturek przybił „piątkę” z Arturem Borucem, który lata świetności przeżywał w innym biało-zielonym klubie Celtic Glasgow oraz z Kubą Błaszczykowskim. W luźnej rozmowie z synem oceniliśmy wysoką formę i wole walki, co powinno przełożyć się na korzystny rezultat w pojedynku. Polska Gola!!!

 

Side bar