30 mar 2013
Śnieżna Wielkanoc 2013 :)

PISANKI – KREDKANKI 🙂

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,

radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,

smacznego jajka, mokrego dyngusa,

a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

28 mar 2013
Nasz Przyjaciel ŁUKASZ Artysta NOwej Fali w Malarstwie

Łukasz Jaruga, malarz, mąż Magdy jednej z najbardziej ulubionych rehabilitantek Artura  został doceniony przez magazyn DOLCE VITA – Celebrujemy Życie. Ten ekskluzywny dwumiesięcznik kreuje nowe trendy w modzie, sztuce i codziennym życiu.

KONKURS!!!

Specjalnie dla czytelników. To wykonany przez Łukasza portret laureata 🙂 Obraz namalowany na płótnie zostanie wykonany na podstawie zdjęcia powstałego w czasie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Należy wysłać email na adres redakcja@parkreklamowy.pl z odpowiedzią na proste pytanie: Co lubisz w sobie najbardziej? Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona.

ps. I ma też prezent dla Arturka 🙂

27 mar 2013
Foto ARTURKA w „Dzień Dobry TVN”

Pamiętacie sesję fotograficzną dzieci, w której m.in uczestniczył Arturek? Akcja charytatywna „Bajeczne Dzieci –  kalendarz, którego bohaterami byli Natan,Klara, Nikola, Zosia, Tereska oraz Przyjaciele Olinek i Arturek:) Pomysłodawcą kalendarza zaś warszawskie Studio Fotografii Kreatywnej Dzieci Pstryku Smyku. W dzisiejszym programie DZIEŃ DOBRY TVN gościem była Aneta Arkit, fotograf z ww studia, opowiadała o swojej pracy i zrealizowanych pomysłach. W tle pojawiały się dotychczasowe prace, a pokaz rozpoczyna zdjęcie … Arturka :), które przewija się parokrotnie. Nasz bohater 😉

LINK do reportażu

22 mar 2013
Turnus Zabajka 2 II turnus 2013

Artooro już w domu w rewelacyjnej formie. Uczestnictwo w minionym turnusie uważamy za istne błogosławieństwo 🙂 Zmartwienia jego problemami wynikającymi z braku rehabilitacji w czasie częstego chorowania poszły w zapomnienie, gdyż nadrobił wszelkie zaległości. Najwyraźniej tego energetycznego kopa było mu trzeba. Tym wyraźniej uwypukliła się potrzeba takich wyjazdów i nieprzerwanej rehabilitacji. Jesteśmy dumni z Synka i Babci, że tak wspaniale dali radę, a oboje ciężko pracowali. Arturek jest przecudownym dzieckiem – z przyjemnością chłonie wiedzę i wszelkie nauki, szczególnie te które … go zainteresują 🙂 Sztuką i wyzwaniem dla nas jest przekonać go do innych korzystnych dla niego, aczkolwiek nie zawsze sprawiających mu radość. W swoim zachowaniu jest niezwykle szczery i uczciwy, zawsze pokazuje to co czuję. Brak umiejętności wypowiadania się sporo go ogranicza, stąd czasami jest zirytowany i zdenerwowany. Z pomocą rehabilitantów powoli zmniejszamy te ograniczenia. Są tego efekty, które dają nam siłę i wiarę na dalsze działania. Jego miłość do nas wyrażana na każdym kroku to najszczęśliwsze chwile, w których odnajdujemy sens życia.

16 mar 2013
Fundacja Złotowianka

Arturek został członkiem Fundacji Złotowianka działającej przy Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Zabajka 2 w Złotowie. Jest to druga fundacja, po Fundacji dzieciom Zdążyć z Pomocą. W związku z tym konto allegro.pl o aukcji Arturek_Charytatywnie ma nowy numer – każdorazowo będzie wstawiany przy aukcji. Przy okazji przypominam, że:

Co się dzieje z pieniędzmi, wpływającymi na konto fundacji?
Jeśli są opisane (np dla Artura Rosa.) trafiają (po dostarczeniu do fundacji rachunków) wyłącznie do wskazanej osoby. Warunek jest jeden: pieniądze muszą być przeznaczone na leczenie i sprawy z tym związane.
Wpłaty ogólne na fundację przeznaczane są na realizację celów statutowych (http://www.fundacjazlotowianka.pl)

Uwaga: nowe konto dla aukcji charytatywnych allegro.pl

Fundacja ZŁOTOWIANKA

ul. Widokowa 1; 77-400 Złotów
88 8944 0003 0002 7430 2000 0040

W tytule przelewu należy wyraźnie wpisać: DAROWIZNA NA RZECZ ARTUR ROSA

08 mar 2013
Turnus Zabajka 2

Problemy ruchowe? Po ratunek w Zabajka 2. Drugi turnus tego roku. Dziękujemy wszystkim za pomoc:-) bez Was Arturek nie mógłby korzystać z dobrodziejstw turnusów.

Side bar