Szczęśliwy 2013 !

Nowy Rok 2013 przywitajcie w szampańskim nastroju, ufając, że będzie wspaniały i przyniesie niezapomniane chwile.

30 gru 2012
Wciąż zbieramy nakrętki :)

Kochani, wciąż zbieramy nakrętki plastikowe. Po nowym roku Sebastian zamierza pojechać do skupu z dotychczas zmagazynowanymi korkami, także odezwijcie się, jeśli zalegają u Was nakrętki, koreczki itp. Sebastian 728 345 543

ps. Wczoraj otrzymaliśmy parę siatek od kolegi, którego „przysłała” EWA. Przepraszam, ale nie mamy pojęcia o kogo chodzi, także jeśli zaglądasz na naszą stronę, odezwij się proszę – chcielibyśmy podziękować 🙂

30 gru 2012
Aktualizacja VIDEO

Aktualizacja działu Video. Dodaliśmy dwuczęściowy film o tym jak Arturek radzi sobie z chodzeniem. Zapraszamy. LINK

29 gru 2012
Mikołaje ze Starej Gwardii Lechii Gdańsk

Wczoraj byłem uczestnikiem spotkania wigilijnego zorganizowanego przez Starą Gwardię Kibiców Lechii Gdańsk pod reprezentacją HUGA. Jak co roku w LIbero PUB u Wujka Jana spotykają się Ludzie Lechii, którym przez całe życie towarzyszy zamiłowanie do gdańskiego klubu. Godny naśladowania i podziwu to fakt. Niezmiernie wzruszająca chwila miała miejsce, kiedy współorganizator HUGO ogłosił zbiórkę funduszy dla Arturka. Tradycja spotkań wigilijnych ściśle związała się z pomocą finansową dla naszego synka. Efekty tej pomocy są zauważalne z miesiąca na miesiąc. Niedawno Arturek poczuł w sobie siłę i odwagę, aby bez pomocy i asekuracji przemierzać szlak mieszkania o własnych nogach. To niesamowite jakie pozytywne zmiany nastąpiły w ostatnim czasie. Zebrana kwota 2000,00 zł plus 500 koron norweskich bardzo wzmocniła budżet na koncie Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, a środki te zostaną przeznaczone na finansowanie turnusu rehabilitacyjnego w ośrodku Zabajka 2, który rozpoczyna się już 04.01.2013r. Dziękujemy Wam bardzo za ten szczodry gest, dziękujemy za słowa otuchy i pomoc organizacyjną. Kibice Lechii Gdańsk, bez względu na wiek i „staż” spieszą z pomocą „bratu po szalu”. Taki wygląda biało-zielony KIBOLSKI świat.

O to chodzi, że Arturek sam chodzi 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=VJKjZobVC6U&feature=youtu.be

24 gru 2012
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia ciepła domowego ogniska, radosnego czasu z rodziną i Przyjaciółmi oraz kulinarnego szaleństwa 🙂 Wspaniały czas rozmyślań, spotkań, powrotów i wspólnego biesiadowania.

Zdrowych i wesołych świąt.

23 gru 2012
KALENDARZ – aukcja specjalna

Aukcja specjalna, której przedmiotem jest wyjątkowy KALENDARZ 2013 ROK w przygotowaniu którego wziął udział m.in. Arturek. Królewicz po raz pierwszy wziął udział w profesjonalnej sesji, która przyniosła mu satysfakcję i wyróżnienie.  Kalendarz jest duży, czytelny z niesamowitymi zdjęciami dzieci z problemami rozwojowymi, które w ten sposób pomagają innym potrzebującym dzieciom. Oferowany przeze mnie jeden egzemplarz kalendarza został wystawiony na licytację z przeznaczeniem na pokrycie kosztów rehabilitacji Arturka.

Obejrzeć kalendarz i wylicytować można na allegro – LINK do aukcji allegro.pl/arturek-charytatywnie

UWAGA WAŻNE! Kalendarz ten to projekt Studia Pstryku-Smyku z Warszawy, które jest pomysłodawcą i organizatorem wyjątkowej Akcji charytatywnej „Bajeczne Dzieci”. Można zakupić poprzez stronę www.bajecznedzieci.pl lub też w sklepach: MEDIA MARKT, SATURN, BARTEK
Koszt zakupu kalendarza to 25 zł w sklepach (+ koszt wysyłki przy zakupie online) Wym,.48 x 68 cm

źródło: http://pl-pl.facebook.com/pages/Pstryku-Smyku/130968153706487

20 gru 2012
Arturek małym św. Mikołajem :)

Już po raz drugi zostałem zaszczytnym Świętym Mikołajem Dziennika Tczewskiego, a ponieważ cała sprawa dotyczy Arturka, stąd post na tej stronie. Pośród wielu listów naszą szczególną uwagę zwróciła korespondencja od Bartka z Morzeszczyna. Dwustronicowy list był bardzo ciepły i … skromny. Bartek wymienił tylko dwa, alternatywne, prezenty dla siebie. I co nas najbardziej wzruszyło wspomniał o swoim rodzeństwie i ich upodobaniach kulinarnych z prośbą o ich uwzględnienie w przygotowywanej paczce. Niesamowite. To esencja Świąt Bożego Narodzenia: rodzina jest najważniejsza. Rodzina Rosów jest przedstawicielem rodziny LGFT, stąd nasz wybór na obdarowanie Bartka i całej jego przesympatycznej rodziny. Same „rodziny” 🙂 Spełniliśmy wszystkie prośby młodego Lechisty. Poza nim na mecz, dzięki pomocy LGFT, pojedzie cała rodzina, a oryginalną piłkę futbolową przekazał Arturek, któremu baaaaardzo spodobał się ciepły klimat panujący w domku P. Zawiszewskich – zakochał się w kominku 🙂 Zresztą dzieci zadbały o niego wyśmienicie, zabawiając grą na syntezatorach oraz częstując przysmakami. Arturkowi na długo zostanie wizyta w pamięci. Ciekawostką jest to, że w czasie przeglądania artykułu S.Dadaczyńskiego LINK od razu poznał Bartka i wskazując na niego palcem na każdym zdjęciu gaworzył radośnie. Było to niesamowite przeżycie i radość z możliwości spełnienia marzeń. Tak samo jak nasi Przyjaciele spełniają marzenia Arturka. LECHIA TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA!

16 gru 2012
Kibolska Wigilia 2012

Wczoraj Arturek uczestniczył w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Wujka Piotra. To już kolejny raz, kiedy tczewska biało-zielona brać wspólnie dzieli się opłatkiem, a z roku na rok widać wyraźny progres liczby uczestników. Synek bawił się wspaniale przemierzając o własnych siłach salę i okoliczne zakamarki 🙂 Wyraźnie dobrze i swobodnie czuje się w towarzystwie LGFT. Zadość stało się również tradycji, Mikołaj Fabian rozdał dzieciom i dorosłym prezenty 🙂 Wspaniała zabawa i integracja. Potwierdza się teza, iż jesteśmy kibolską rodziną w szerokim tego słowa znaczeniu. Dziękujemy Piotrowi, że wraz z nim tradycja wigilijnego święta rozwija się w tak pozytywnym kierunku.

13 gru 2012
BAJECZNE DZIECI

Tak powstawał kalendarz BAJECZNE DZIECI   LINK

Aktualizacja: Filmik http://www.facebook.com/video/video.php?v=206050839531551

1% podatku dla Arturka – PODZIĘKOWANIA

Kochani Przyjaciele Arturka.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, których poruszył los naszego Synka i przekazali 1% swojego podatku na Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą z dopiskiem Artur Rosa zasilając w ten sposób jego Subkonto. Wszystkie przelane kwoty zostaną spożytkowane na rehabilitację Arturka, w szczególności na finansowanie turnusów rehabilitacyjnych, które są bardzo drogie, ale ogromnie ważne dla rozwoju naszego Synka.

Dziękujemy z całego serca.

  • 1
  • 2
Side bar