20 paź 2012
Koszulka Mateusza Machaja sprzedana

Zakończyła się licytacja koszulki Mateusza Machaja, która została sprzedana za kwotę bagatela 1825 zł !!! Aukcja ta miała rekordowo dużo wyświetleń, ponad 1800. Dziękujemy wszystkim za udział i przede wszystkim gratulujemy zwycięscy. Dziękujemy Mateuszowi za podarowanie koszulki oraz Przyjaciołom z lgft.pl, lechia.net, lwypolnocy.pl , lechia.pl za nagłośnienie aukcji. To bardzo poważny zastrzyk finansowy dla obecnie trwającej rehabilitacji.

Zapraszamy na aktualne aukcje – ZAKŁADKA AUKCJE

17 paź 2012
Aukcje – kolejny RARYTAS!

 

Przedmiotem aukcji charytatywnej

jest


PROPORCZYK

 

LECHII GDAŃSK

 

1983 r

 

 

podarowany przez Krzyśka „Makowca”

Arturkowi podarował swoją drogocenna pamiątkę.

Dzięki Bracie!


16 paź 2012
Arturek w swoim pokoju

Właśnie wróciliśmy z Zabajka_2, o wrażeniach napiszemy obszerniej jutro – jest o czym – Arturek ponownie „załapał” utraconą/zapomnianą umiejętność chodzenia 🙂 I to z jakim pozytywnym skutkiem 🙂 Rewelacja! A teraz właśnie smacznie śpi w swoim łożku /czyt. nie łóżeczku/ po raz pierwszy od urodzenia. Po zerwaniu ze smoczkiem to drugie tak ważna zmiana w jego życiorysie. Jutrzejszy poranek przyniesie odpowiedź, jakie są szanse bezbolesnej przeprowadzki. ps. Chociaż, czy to odpowiedź ostateczna? Po odstawieniu smoczka dwie noce były znośne, potem zaś zaczął się dwu-miesięczny show 🙂

13 paź 2012
1% podatku

Do Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą na konto Arturka wpływają pieniążki z rozliczeń 1%. Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni za „wskazanie” naszego synka w PIT. Zebrana kwota pozwoli na kontynuację jego rehabilitacji. Dziękujemy naszym Przyjaciołom, którzy propagowali akcję.

10 paź 2012
Aukcja KOszulka M. Machaja z podpisami

Aukcja ruszyła, zapraszam do licytacji. Całkowity dochód zasili konto w Arturka i zostanie przeznaczone na jego rehabilitacje.

Link: http://allegro.pl/arturek-charytatywnie-koszulka-machaj-mateusz-lg-i2701229179.html

10 paź 2012
Mateusz Machaj przekazał koszulkę na licytację dla Arturka

Rusza kolejna edycja Arturek_Charytatywnie. Sukcesywnie pojawiać się będą bardzo atrakcyjne przedmioty ofiarowane przez Przyjaciół. Zaczynamy od nielada gratki dla kibiców i kolekcjonerów – koszulka meczowa Mateusza Machaja z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk. Ten świetny zawodnik jest nie tylko objawieniem Lechii Gdańsk, ale także całej ekstraklasy. Zbiera bardzo dobre recenzje i dlatego trener reprezentacji Polski zastanawia się nad jego powołaniem. Zapraszam do licytacji od dzisiaj g.19:00 – zostanie aktywowany link http://allegro.pl/arturek-charytatywnie-koszulka-machaj-mateusz-lg-i2701229179.html

 Organizatorem akcji jest LGFT, koszulkę przekazał nasz Przyjaciel Fabian. Patronem medialnym lechia.net

http://lechia.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=6105%3Arusza-aukcja-charytatywna-dla-arturka-koszulka-mmachaja&Itemid=180

07 paź 2012
Byłem, Widziałem, Potwierdzam :)

Wróciłem właśnie ze Złotowa. W Zabajce_2 Arturek staje codziennie do rycerskiej walki o poprawę zdrowia. I zaświadczam wszystkim – daje rewelacyjnie radę 🙂 Świetny z niego Chłopak, który przy wsparciu Mamusi Anusi odnosi sukcesy rehabilitacyjne. Bravo!

03 paź 2012
Operacja ZABAJKA_2 po raz czwarty

Niewiarygodne, ale prawdziwe – Arturek po raz czwarty w tym roku pojechał do Ośrodka Rehabilitacyjnego Zabajka 2! Część funduszy już zgromadzona, kolejna mamy nadzieję z Waszą pomocą zostanie zebrana z Aukcji_Charytatywnych, które niebawem odsłonimy – bardzo ciekawe przedmioty 🙂 Niebywałe szczęście, że tyle razy udało się Królewiczowi skorzystać z oferty ośrodka. Ostatnim razem wyszedł z niego samodzielnie, co czeka go tym razem? Fakt, że umiejętność samodzielnego chodzenia troszkę zatraciła się nie wiadomo z jakiej przyczyny nie zniechęca nas do kontynuowania rehabilitacji. Arturkowa forma rośnie z dnia na dzień 🙂 Dojrzałością i wolą walki zaskakuje nas na każdym kroku. Dzisiaj również zabłysnął towarzysko goszcząc swojego kolegę – Olinka 🙂 Pokazywał mu swoje książeczki i podzielił się paluszkami 🙂 Najważniejsze, że Arturkowi podoba się obiekt, atmosfera. Efekty gwarantowane!

01.10.2012 Od teraz u cioci Emilii

1 październik to historyczna data w życiu Arturka, bowiem od dzisiaj rozpoczął pobyt u Cioci Eweliny w domku. Do tej pory ciocie opiekunki przychodziły do naszego mieszkania, zabierając od czasu do czasu Królewicza na swoje salony. Tym razem to ja zawiozłem synka rozpoczynając tym samym nowy etap w jego rozwoju. Obawy mamy duże, ze względu na charakterek Arturka, ale też i wiele obiecujemy sobie po tej zmianie. U cioci Eweliny to prawdziwe małe przedszkole, ponieważ wraz z Arturkiem krzątać się będą jej synek Sebastian – bardzo trafione imię 🙂 i Vanessa, rówieśnicy naszego Królewicza. Mamy nadzieję, że wspólne przebywanie i zabawa z dziećmi wpłynie bardzo „rehabilitacyjnie” na Arturka. To doskonały wstęp do przenosin do przedszkola. Powodzenia Synku 🙂 ps. Dla taty to również wyzwanie, bo będę musiał wykazać się obowiązkowością i codziennie punktualnie zawozić młodzieńca 🙁 Ach, jak te dzieci szybko rosną ….

Side bar