31 sie 2012
Lato 2012 mija…

Wakacje się skończyły i wszyscy nad tym ubolewamy. Taka migawka Arturkowego lata 🙂 Oczywiście, wtedy kiedy miał na to czas.

OGŁOSZENIE

Poszukujemy Opiekunki dla Arturka.

Proszę o kontakt w razie zainteresowania podjęciem współpracy.

Pozdrawiam
Sebastian Rosa

tel 728 345 543
gg 3962486

26 sie 2012
Arturek dopingował KKS!

Wspaniale rozpoczęła się przygoda Arturka jako kibica piłkarskiego. Pierwszy raz uczestniczył w meczu i od razu świętował sukces. W swoim debiucie po reaktywacji zespół Unii Tczew pokonał Morenę Gdańsk 3:2. Rozpoczął się marsz Unitów po Puchar Polski. Dzisiejsze wydarzenie zgromadziło bardzo wielu kibiców, a ci najzagorzalsi wspomagali piłkarzy głośnym dopingiem. Pojawiła się również efektowna oprawa pirotechniczna. Oczywiście Arturek był w centrum tych wydarzeń. Nawet zaintonował „szkocję” ale koledzy nie podchwycili i nie wyszło należycie. Następnym razem przygotujemy się dokładniej 😉 Przerwa meczu była równie ekscytująca, bowiem organizator Wujek Fabian przeprowadził licytację z pożytkiem dla Arturka. Historyczny szalik UNII TCZEW, koszulka UNII TCZEW z podpisami zawodników występujących w dzisiejszym spotkaniu oraz piłka ekstraklasy z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk przedstawiały wysoką wartość czego dowodem były uzyskane ceny. Całość zasili budżet Arturka na koncie w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Dziękujemy z całego serca. Przy okazji pozdrawiamy Gdańskiego Unitę – wujka Stenę, którego „imię” skandowane było podczas meczu. Braci się nie traci!

24 sie 2012
W niedzielę Arturek obejrzy swój pierwszy mecz LIVE :)

W najbliższą niedzielę, 26.08.2012 o godzinie 14:00 stadion przy ul. Elżbiety w Tczewie doświadczy niezwykłego wydarzenia – na arenę rozgrywek futbolowych powraca UNIA TCZEW! W meczu o Puchar Polski zmierzy się z gdańskim zespołem Morena Gdańsk. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tym piłkarskim święcie. Dla UNII TCZEW to pierwszy krok do powrotu na scenę piłkarską, dla ARTURKA to pierwsze doświadczenie kibicowskie. Cieszymy się, iż inauguracja nastąpi przy tak świetnym wydarzeniu. Jak zachęca Wujek Fabian – WSZYSCY NA UNIĘ !!!! Czeka nas wspaniała zabawa.

10 sie 2012
Arturek w Dzienniku Bałtyckim

Już po raz kolejny nasz synek jest bohaterem artykułu w Dzienniku Bałtyckim. Tym razem gazeta zrelacjonowała jego pobyt w Ośrodku Rehabilitacyjnym Zabajka 2. Poniżej link

http://zapodaj.net/dbe760134e754.jpg.html

Side bar