Aktualizacja Video

Dodałam filmik, z dzisiejszych urodzin babci Krysi. Forma Arturka rośnie 🙂

27 maj 2012
Z wojaży

Rodzinka wróciła z wojaży w wielkopolsce po 14 dniach 🙂  Intensywne ćwiczenia zakończone. Cudownie być w domku. Pobyt był bardzo udany, zarówno pod kątem rehabilitacji, jak i organizacyjnym. Duży wpływ na to miała pogoda i oczywiście kadra oraz inni rodzice uczestniczący w turnusie. Tym razem było między_narodowo: z Norwegii, z Austrii, z Anglii. Profesjonalne podejście i świetni rehabilitanci to najważniejsze atuty Zabajka_2. Poza tym miasto Złotów jest bardzo przyjemne. Z pewnością tam wrócimy. Od jutra wracamy w normalny tryb tygodniowy, czyli …. rehabilitacja. Ciężki to żywot Arturka. Jesteśmy z niego dumni, że godnie to znosi. Jest coraz lepiej.

25 maj 2012
100 kg nakrętek już w skupie

Dzisiaj zawiozłem zebrane nakrętki do ich nowego domu 🙂 Znajdują się tam gdzie być powinny i czekać będą na przetworzenie. Waga zebranych surowców zaskoczyła mnie najbardziej – oddałem 100kg. Dziękujemy wszystkim i przypominamy, iż akcja ta trwa nadal i trwać będzie, więc odkładajcie nakrętki i przekażcie jej nam. Chętnie podjadę osobiście, aby je odebrać.

25 maj 2012
Uczniowie z SP 5 obdarowani

Uczniowie szkoły nr 5, którzy uczestniczyli w meczu Lechia – Polonia Warszawa, przy okazji Mikołajek 2011 oraz wyróżniający się sportowcy wybrani przez Dyrekcję zostali obdarowani szalikami w specjalnej fan clubowej edycji. Jest to prezent od Mirka, naszego Przyjaciela, który pakiet zakupowy 100 szt przeznaczył dla młodzieży z tczewskiej szkoły za ich wspaniałą postawę, zaangażowanie i świetną zabawę na trybunach w czasie wspomnianego meczu piłkarskiego. Dla nas to osobista sprawa, gdyż przedsięwzięcie to jest związane z pomocą w rehabilitacji dla Arturka. Szaliki „trochę” leżakowały w domu, ale właśnie teraz nadeszła odpowiednia chwila, gdyż koniec zajęć szkolnych to dobry czas na podsumowanie roku.

21 maj 2012
Dawid Zapisek pilnie potrzebuje pomocy

Ludzie mają różne marzenia. Chcą wygrać milion w Lotto, kupić nowy samochód, zadać maturę, awansować …
Dawid Zapisek marzy, by nie …. umrzeć przed EURO 2012
Niespełna 14-letni, nieuleczalnie chory na rdzeniowy zanik mięśni Dawid Zapisek chciałby spotkać się z piłkarzami reprezentacji Hiszpanii
Polecam wzruszajacy artykuł na łamach Dziennika Bałtyckiego:
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/577397,dawid-zapisek-marzy-o-euro-2012-i-spotkaniu-z-hiszpanska,1,id,t,sa.html?cookie=1
[ARTUREK_CHARYTATWYNIE] organizuje specjalną, wyjątkowo aukcję, aby pomóc swojemu starszemu koledze.
Szanowni Państwo!
Zwracamy się z prośbą o wzięcie udziału w licytacji, której dochód przeznaczony jest na zakup Koncentratora tlenu dla DAWIDA ZAPISKA. Koszt tego urządzenia to 14 200,00 zł
W pomoc dla młodego kibica zaangażowali sie m.in. Prezydent Paweł Adamowicz, Dziennik Bałtycki, Radio Gdańsk i wielu prywatnych darczyńców.

http://allegro.pl/show_item.php?item=2363092739 link do aukcji

17 maj 2012
Zabajka 2 po raz 2

Obecnie Ania i Arturek przebywają w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci ZABAJKA 2 w Złotowie. To drugi pobyt w tym roku. Ogromnie się cieszymy, że finanse pozwoliły na wykorzystanie kolejnej szansy uczestnictwa w turnusie pod okiem fachowców. Dla naszego Synka to duża szansa na przyszłość. Będziemy starali się o jak najczęstsze wizyty w Złotowie. Już pierwsze dni pokazały, że praca jest owocna. Jak zwykle Arturka czekają intensywne zajęcia przez cały pobyt, który kończy się 27.05.2012r Do zaplanowanego grafiku dochodzą 4x spotkania z Muzykoterapii i Dogoterapii oraz zajęcia dotatkowo wykupione.

Side bar