Podziękowania

KOCHANI

Pragniemy podziękować Wam za przekazanie 1% z podatku dochodowego dla naszego Królewicza. Jesteśmy dumni, że Arturek zaskarbił sobie Waszą przyjaźń i wdzięczni za okazywaną pomoc. Procedura księgowania środków zakończy się dopiero w 4-kwartale 2012r i nie będziemy mogli zidentyfikować każdego z Darczyńców, dlatego podziękowania składamy za pośrednictwem strony. Dziękujemy z całego serca.

Dziękujmy za troskę

Za dawanie i dzielenie się

Za to, że zawsze jesteście

Bo dobroć przyjaciół

Pozostaje w pamięci na zawsze

26 kw. 2012
„Manek” z prezentem dla Arturka

Dzisiaj miłą niespodziankę sprawił nam Jacek Manuszewski, który odwiedził Arturka. Synek otrzymał w prezencie  klubową koszulkę Lechii Gdańsk z pierwszego sezonu w Ekstraklasie z podpisem jej właściciela. Jacek w gdańskiej drużynie występował od marca 2006r do grudnia 2009r. Jest pewna  luka w przedstawianych danych na niektórych portalach, w barwach biało-zielonych strzelił bowiem jedną bramkę. Kapitan zespołu, świetny kumpel i życzliwy człowiek. Jego postawa na pozycji obrońcy niejednokrotnie ratowała zespól z opresji. Wybierany do „11” kolejki udowadniał umiejętności i doświadczenie piłkarskie. Obecnie jest grającym trenerem Gryfa Tczew.Przyjechał wraz z Martą, siostrą naszego Przyjaciela. Spędziliśmy miły wieczór. Arturek zauroczony ciocią 😉 i zachwycony prezentem od Wujka_Jacka 🙂 Koszulka zostanie wystawiona na charytatywną aukcję, która ruszy niebawem. Zachęcać będziemy do licytacji, gdyż prezent ten jest wyjątkowy od wyjątkowego człowieka. Dzięki Manek!

24 kw. 2012
Arturek.Efekty rehabilitacji.

Arturek walczy o swoją przyszłość. Na szczęście ćwiczenia związane z rehabilitacją traktuje jako zabawę, przynajmniej tą większość. Przede wszystkim dzięki wspaniałym rehabilitantom. Wpadamy często na plac zabaw nadwiślański, aby Arturek skorzystał z dzieciństwa jak najwięcej i poznawał dzieci ze swojego rocznika. Ostatnio spacerowaliśmy i filmik przy okazji nakręciliśmy 😉 https://www.arturek.net/index.php?option=com_youtubegallery&view=gallery&Itemid=2&videoid=GqhWnqAEnf0#youtubegallery

Rehabilitacja przynosi pozytywne skutki. Mamy nadzieje, że w czasie tych wakacji sam pobiega na plaży 🙂

07 kw. 2012
Wielkanoc 2012

Kochani, najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

Lechia Gdańsk SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA!!!

Lechia to siła, która nas zjednoczyła – Lechia Gdańsk łączy pokolenia!!! Te hasła to nie slogan – to wyrażenie postawy kibiców LG w przekroju każdego rocznika, każdego miejsca zamieszkania. Dla naszej rodziny to nieoceniona pomoc duchowa, organizacyjna i finansowa. Stara Gwardia na okazjonalnym spotkaniu w Ambasadzie LGFT – LIBERO PUB Pajo po raz kolejny przeprowadziła zbiórkę, dzięki której Arturek może korzystać z dobrodziejstw rehabilitacji. Kwota ponad 1100,00 zł zostanie przeznaczona na bieżące spotkania hipoterapii oraz z logopedą i rehabilitantką NDT_Bobath. „Arturkowe” potrzeby wymagają rezygnacji z uczestnictwa w wielu ciekawych i ważnych spotkaniach i dlatego ubolewam, że nie miałem okazji podziękować osobiście za pomoc.  Dziękujemy z całego serca.

Aukcje allegro III

Aukcje allegro w części już zakończone. Oczywiście sprzedaż trwa nadal, a niewylicytowane przedmioty trafią ponownie do oferty. Ponadto zebraliśmy kolejną porcję interesujących przedmiotów, które dołączą do pozostałych 🙂 Bardzo dziękujemy za wszystkie podarowane artykuły, bo jak sami widzicie z efektów sprzedaży na allegro widać, iż jest to bardzo potężny zastrzyk gotówki. Chętnie przyjmiemy od darczyńców „podarunki”, które komuś mogą sprawić radość. Obecnie naszym priorytetem jest sfinalizowanie pobytu majowego w ośrodku Zabajka 2, dlatego dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom licytacji i zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszego profilu

http://allegro.pl/show_user.php?search=artur_rosa

Po analizie licytujących widzimy znajome nazwiska z poprzednich aukcji 🙂 Dziękujemy Wam, że pomagacie Arturkowi.

Side bar