Urodziny – 2 lata Arturka

W sobotę organizowaliśmy naszemu Królewiczowi przyjęcie urodzinowe, 30.01.2012 skończy drugi rok życia. Odświętnie przystrojone pokoje, wystawne dania i znamienici goście – to w skrócie 😉 Była fajna zabawa. Przy takich okazjach jest czas także na „dorosłe” spotkania, więc skrzętnie z tego skorzystaliśmy. Kolejną okazją do świętowania były 33-letnia rocznica urodzin Ojca_Chrzestnego, ŁUKASZA. Raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego. Szkoda, że tak szybko musieli nas opuścić. Arturek wraz z Julką wytrzymali do „późnych” wieczornych godzin. Padnięci, ale mamy nadzieje, że szczęśliwi z przeżytych wrażeń i doznanych emocji. Po zebraniu dokumentacji fotograficznej, w galerii ukażą się zdjęcia 😉 STO LAT SYNKU

Aukcje allegro.pl – podsumowanie pierwszej odsłony

Wczoraj /niedziela/ krótko przed 24:00 wylicytowano czapkę DFLG i był to ostatni przedmiot w pierwszej aukcji {ARTUREK_CHARYTATYWNIE]. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz przede wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym mogliśmy oferować tyle wspaniałych przedmiotów. Uzyskane wpływy pozwolą nam kontynuować rehabilitacje Arturka i za to jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni.

Łączna kwota przekroczyła 3300,00 zł. Najbardziej emocjonująca “potyczka licytacyjna” miała miejsce przy sprzedaży szalika LGFT z 1996 r. Sytuacja zmieniała się co minutę i ostatecznie zakończyła na kwocie 430,00 zł, co jest ewenementem w skali kraju. Najwyższą cenę (450 zł) i najwięcej ofert (12) uzyskała koszulka meczowa Vytautasa Andriuskieviciusa.

Zwracamy się z prośbą o informację dotyczące dokonanych wpłat na email, gdyż fundacja księguje je ręcznie i nie od razu widzimy środków na koncie.

Pragnę również poinformować, iż wylicytowana piłka extraklasy z podpisami piłkarzy, ofiarowana przez Dzieci i Personel z Domu Dziecka w Tczewie zostanie ponownie wystawiona do sprzedaży – decyzja zwycięscy licytacji 😉 Obecnie można zapoznać się z nową ofertą do czego zachęcamy http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie.

Pierwsze aukcje zakończone

W dniu wczorajszym zakończyły się dwie pierwsze aukcje [ARTUREK_CHARYTATYWNIE] Gratulujemy i dziękujemy za pomoc. Prosimy o kontakt zgodnie z emailem, w celu potwierdzenia zapłaty i ustaleń dotyczących wysyłki towaru. Domku dla lalek i szalika Dzierzgoń już nie ma w ofercie, lecz to nie koniec. Zapraszamy na pozostałe aukcje http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863

Aukcje ruszyły

Ruszyły aukcje charytatywne, z których całkowity zysk zostanie przeznaczony na rehabilitacje Arturka. Dostępne są w najpopularniejszym serwisie aukcyjnym Allegro.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863 link

Zachęcamy do zaglądania na aukcje i licytacji wybranych artykułów, które będziemy sukcesywnie dodawać.

Dochód z aukcji charytatywnej na allegro.pl [ARTUREK-CHARYTATYWNIE] przeznaczony jest na wsparcie finansowe dla realizacji jego marzeń o normalnych życiu.

W Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zostało udostępnione subkonto, na które wpłacać należy pieniądze za zakupione przedmioty z przeznaczeniem w całości TYLKO I WYŁĄCZNIE na rehabilitację Arturka.

Będziemy wdzięczni i zobowiązaniu za każdy wkład w powrót naszego synka do zdrowia.

Dane do przelewu za kupione przedmioty ważne: prosimy nie wpisywać nic dodatkowo w tytule przelewu, poza podanym przykładem poniżej):

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

13 1240 1037 1111 0010 1760 2908

Tytułem: cele statusowe 15223 

Kibicowska solidarność – LGFCE

Pub LIBERO w Gdańsku ponownie gościł kibiców Lechii Gdańsk na corocznych spotkaniach przy okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Tym razem przybyli przedstawiciele Lwów Północy, Rady FC oraz Emigranci z LGFCE. Wyjątkowym gościem było Mirek lider zakupowy charytatywnych szalików fan clubowych, który nieprzerwanie wspomaga Arturka – pozdrawiamy serdecznie. Po raz kolejny kibice solidaryzowali się przekazując na rehabilitację Arturka kwotę 1300,00 zł zebraną wśród kibiców z LGFCE w Anglii. Dziękujemy bardzo wszystkim reprezentantom angielskiego fan clubu za biało-zielone serca.

Side bar