Spotkanie świąteczne w LIBERO

Wczoraj odbyło się spotkanie świąteczne zorganizowane przez HUGA i SUCHEGO w Pubie Libero. Gośćmi tej cyklicznej imprezy są przedstawiciele tzw Starej Gwardii kibiców Lechii Gdańsk, reprezentującej pokolenie lat 50 -70. Było bardzo uroczyście oraz kibicowsko. Dla nas osobiście doniosłym punktem była zorganizowana zbiórka funduszy na rehabilitację Arturka. Spieszymy wszystkich poinformować, iż zebrana kwota 920,00 zl została już zdeponowana na koncie Fundacji Dzieciom. Dziękujemy bardzo wszystkim Darczyńcom za ten bezinteresowny gest.

Stan konta aktualizacja

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, iż stan konta Arturka powiększył się o znaczne sumy. Obecne saldo wynosi 2048,16 zł. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc.

Zabajka czeka ;)

Wiele osób pyta o najbliższe plany Arturka, więc spieszymy poinformować, iż w dniach 2.02.2012 – 15.02.2012 będzie on korzystał z dobrodziejstw Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji Zabajka. Wszak znajdujemy się na liście rezerwowej, ale dzisiejsze potwierdzenie szansy uczestnictwa uważamy na przed_ostateczne. Po 5.01.2012 uzyskamy końcową informację. Wszelkie zebrane środki finansowe przeznaczamy na ten cel.

Zbieramy plastikowe nakrętki

Zwracamy się z prośbą o zbieranie nakrętek plastikowych i przekazanie ich na rehabilitację dla Arturka. Akcja ta jest długofalowa, aby móc zebrać jak najwięcej.

Firmy recyklingowe zakupione zakrętki przerabiają na surowiec wtórny (plastikowy granulat), który następnie jest przetwarzany przez producenta na nowe zakrętki, opakowania, rury PCV czy obudowy komputerów. Zbierając nakrętki mamy pewność, że nie wylądują one na składowisku albo, co gorsza, w lesie.
Najważniejsze dla nas to zysk ze sprzedaży tych nakrętek w skupie, który przeznaczymy na leczenie synka.

Proszę o kontakt sebastian.rosa@arturek.net, skąd mógłbym odebrać zebrane nakrętki.

Akcja ta prowadzona również przez Lwy Północy i Kibice Razem Lechia Gdańsk
http://lwypolnocy.pl/Start/tabid/36/articleType/ArticleView/articleId/615/Pomozmy-Arturkowi-.aspx

Stan rachunku

Niezwykle przyjemnie jest nam poinformować, iz pierwsza weryfikacja stanu rachunku na subkoncie przypisanym Arturkowi w Fundacji Dzieciom ukazała kwotę 718,16 zł! Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!

LECHIA GDAŃSK pomaga Arturkowi

Piłkarze LECHII GDAŃSK postanowili wspomóc akcję zorganizowaną przez LGFT i przekazali oryginalną koszulkę meczową Vytautasa Andriuskeviciusa z podpisami zawodników Lechi (chwała Wam za to Przyjaciele) na aukcję, którą zorganizujemy po załatwieniu wszystkich formalności z serwisem allegro.pl

http://www.lechia.pl/27133

http://www.lgft.pl/aktualnosci/vytas-przekazal-koszulke-na-licytacje-zbieramy-gadzety

Fenomenalna postawa Kibiców została poparta przez piłkarzy uwielbianego przez nas klubu. Spotkał nas największy zaszczyt, dlatego znane nam słowa nie wystarczą do wyrażenia uznania i wdzięczności. Nawet nie będziemy próbowali. Po prostu, DZIĘKUJEMY!

„Za parę lat mój Synek będzie na wyjeździe” i podziękuje Wam osobiście.

Darczyńca WIELKIEGO serca

W dniu dzisiejszym organizatorzy aukcji poinformowali mnie o niezwykłym geście jednego z darczyńców, który niestety jest dla nas Anonimowy. Owy Darczyńca kupił 100 szt (sto) szalików z przeznaczeniem cyt.”100 szalików dla uczniów ze szkoły SP5 w Tczewie – pozdrowienia dla Sebastiana ojca Arturka.” Wraz z żoną i synkiem pragniemy gorąco podziękować za ten hojny dar i bardzo znaczącą pomoc finansową. Ubolewamy, iż nie możemy podziękować osobiście, dlatego prosimy o kontakt sebastian.rosa@arturek.net. Zależy nam na tym ogromnie.  To niesamowite, z jaką reakcją spotkała się aukcja szalików. Czytając wpisy w tytułach przelewów lub w email niejednokrotnie można się wzruszyć. Wszystkim, którzy przyłączają się do tej wspanialej akcji dziękujemy z całego serca.

Fanklubowe gadżety – cegiełki na leczenie Arturka!

Przyjaciele z Biało-Zielonej rodziny kolejny raz spieszą z pomocą Arturkowi. Kibice z miejscowości będących oficjalnymi fanklubami Lechii Gdańsk zrzeszeni w ramach Rady Fanklubów przygotowali projekt szalika ukazującego, iż biało-zielone ośrodki stanowią jedność ku chwale gdańskiej Lechii.
Szalik będzie dziany wedle poniższego projektu, metodą HD.
Uwaga! Będzie to pierwszy taki szalik na Lechii! Jego koszt to JEDYNE 30zł!

http://i42.tinypic.com/1siqm8.jpg

Przygotowali również projekt bluzy. Bluza kosztuje tylko 100 zł, będzie się charakteryzowała doskonałym nadrukiem oraz gramaturą.

http://i43.tinypic.com/34rzz44.png

Read More „Fanklubowe gadżety – cegiełki na leczenie Arturka!”

Aukcje charytatwyne

Podjęliśmy starania, aby w serwisie allegro.pl Arturek mógł wystawiać aukcje charytatywne. Plusem tego przedsięwzięcia jest brak pobierania opłat prowizyjnych ze sprzedaży i 100% zysku przeznaczone jest na pokrycie kosztów rehabilitacji. Szczegóły wkrótce, po uzupełnieniu dokumentacji.

Side bar